Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria GEX - seria gier

GEX 3: Deep Cover Gecko
GEX 3: Deep Cover Gecko

Zręcznościowe 1 października 2009

Cyfrowa reedycja trzeciej części przygód sympatycznego gekona Gexa. W tej odsłonie nasz bohater będzie musiał ostatecznie rozprawić się ze swym odwiecznym wrogiem Rezem, który tym razem porwał znaną z poprzedniej części serii Agentkę Xtra. W "trójce" Gex korzysta z nieco szerszego wachlarza umiejętności, a także pomocy swoich trzech przyjaciół.

PS3PSPPSV

GEX 3D: Enter the Gecko
GEX 3D: Enter the Gecko

Zręcznościowe 24 czerwca 1998

Wypełniona humorem platformówka 3D, będąca kontynuacją gry GEX z 1996 roku. W grze kierujemy ponownie poczynaniami tytułowego gekona, który otrzymuje propozycję współpracy od agentów rządowych. Misja naszego bohatera polega na przemierzeniu kolejnych zróżnicowanych światów, inspirowanych filmami i serialami TV oraz ponownym pokonaniu byłego antagonisty Reza.

PCPS3PSPPSV

GEX
GEX

Zręcznościowe 18 grudnia 1995

Klasyczna side-scrollowa platformówka, w której wcielamy się w postać sympatycznej jaszczurki z rodziny gekonów. Nasz bohater zostaje wciągnięty do telewizora przez złowrogiego Reza, który opanował świat mediów i za jego pomocą pragnie osiągnąć władzę nad światem. Aby uwolnić się z pułapki, Gex musi przemierzyć szereg zróżnicowanych światów, inspirowanych różnymi gatunkami filmowymi.

PCPS3PS1PSPPSV