Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Combat Arms - seria gier

Line of Sight
Line of Sight

Akcji 31 stycznia 2017

Sieciowa strzelanina FPP, opracowana przez południowokoreańskie studio Black Spot Entertainment. Akcja omawianej produkcji została osadzona po zakończeniu II wojny światowej. Konflikt nie wygasł jednak całkowicie – stworzeni przez doktora Geigera genetycznie zmodyfikowani żołnierze, czyli tak zwani Psygeni, ścierają się na polu bitwy ze swoimi amerykańskimi odpowiednikami – Centurionami. Celem obu stron konfliktu jest odnalezienie Dziecka Alfa – jednostki wolnej od wad genetycznych i stanowiącej szczytowe osiągnięcie Geigera. Gracze mogą opowiedzieć się po jednej ze stron i stanąć ze sobą w szranki w zróżnicowanych wariantach rozgrywki. Dynamiczne strzelaniny urozmaicają psioniczne moce postaci, przez co gra bywa określana mianem multiplayerowej hybrydy BioShocka i Call of Duty. Dostępne warianty zabawy obejmują zarówno tryby PvP, jak i PvE – warto nadmienić, że w Line of Sight pojawiają się również moduły, w których specjalne zdolności nie są dostępne (mowa o tak zwanych Classic Modes). Całości dopełnia dedykowany system rankingowy, zmagania ligowe oraz możliwość zakładania klanów.

PC

Combat Arms
Combat Arms

Akcji 11 lipca 2008

Combat Arms to jeden z pierwszych projektów grupy Nexon America, mającej w swym dorobku takie tytuły jak MapleStory czy Mabinogi. Wojenna strzelanina amerykańskiej firmy przeznaczona jest do rozgrywek sieciowych, a spośród innych przedstawicieli gatunku FPS wyróżnia ją fakt, iż za jej używanie nie trzeba uiszczać jakichkolwiek opłat.

PC