Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria PDC World Championship Darts - seria gier

PDC World Championship Darts 2009
PDC World Championship Darts 2009

Sportowe 29 maja 2009

Intuicyjna i przystępna gra w rzutki wykorzystująca licencję PDC, czyli organizacji zrzeszającej profesjonalnych graczy.

WiiNDS

PDC World Championship Darts 2008
PDC World Championship Darts 2008

Sportowe 11 stycznia 2008

PDC World Championship Darts 2009 to licencjonowany przez Professional Darts Corporation realistyczny symulator gry w rzutki. Gra stworzona została przez studio Mere Mortals i stanowi kontynuację cyklu zapoczątkowanego w 2006 roku. Gracze mogą wcielić się w rolę profesjonalnych zawodników i wziąć udział w turniejach mistrzostw świata w rzutkach z sezonu 2008 roku. W porównaniu z wcześniejszą odsłoną serii twórcy dokonali istotnych usprawnień w oprawie wizualnej oraz wprowadzili szereg zmian w sposobie rozgrywki.

PCPS2Wii

PDC World Championship Darts
PDC World Championship Darts

Sportowe 1 grudnia 2006

PDC World Championship Darts to połączenie gry sportowej, zręcznościowej i planszowej, na dodatek zaserwowanej w konwencji telewizyjnego show. Rzecz dotyczy Dartów - sportu szalenie popularnego w Wielkiej Brytanii (szczególnie w okresie świątecznym), a i w naszym kraju coraz bardziej znanego (po nazwą Rzutki).

PC