Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Bomberman - seria gier

Bomberman Blitz
Bomberman Blitz

Zręcznościowe 9 listopada 2009

Kolejna część słynnego Bombermana, tym razem wydana w ramach usługi DSiWare. Zabawa polega na przemierzaniu plansz i podkładania bomb w celu oczyszczenia sobie drogi oraz wyeliminowania przeciwników. Główną atrakcją jest możliwość toczenia walk z innymi graczami poprzez Internet.

NDS

Bomberman Blast
Bomberman Blast

Zręcznościowe 12 września 2008

Gra zręcznościowo-logiczna z tytułowym Bombermanem w roli głównej. Przemierzamy labirynty i umiejętnie podkładamy bomby celem eliminacji innych graczy. Niewątpliwą atrakcją gry jest sieciowy multiplayer dla ośmiu osób.

Wii

Bomberman Land Touch! 2
Bomberman Land Touch! 2

Zręcznościowe 29 stycznia 2008

Kontynuacja popularnej gry zręcznościowo-logicznej. Tym razem możemy wybierać zarówno pomiędzy trybem bitewnym, jak i różnorakimi mini-grami, których jest w sumie czterdzieści.

NDS

Bomberman Land
Bomberman Land

Przygodowe 29 stycznia 2008

Najnowsza odsłona przygód tytułowego Bombermana. Do naszej dyspozycji oddano dwa tryby - fabularny i bitewny. Możemy także przystępować do różnorakich mini-gier.

PSPWii

Bomberman Story DS
Bomberman Story DS

RPG 23 listopada 2007

Kolejna odsłona przygód odsłon tytułowego Bombermana. Tym razem szczególny nacisk położono na zawarcie pełnoprawnego trybu fabularnego, w którym gracz zajmuje się próbą odnalezienia pewnych cennych danych naukowych.

NDS

Bomberman Land Touch!
Bomberman Land Touch!

Zręcznościowe 7 listopada 2006

Bomberman Land Touch! to kolejne dziecko z kultowego cyklu rozpoczętego w roku 1983, polegające głównie na strategicznym rozmieszczaniu śmiercionośnych bomb. Tym razem akcja rozgrywa się w Pirackim Lunaparku, znajdującego się na Bombowej Wyspie.

NDS

Bomberman
Bomberman

Zręcznościowe 21 czerwca 2005

Kolejna produkcja z cyklu Bomberman, nawiązująca do przebojowej pozycji, która zadebiutowała w latach osiemdziesiątych XX wieku. Gracz, jako tytułowy bohater, bierze udział w międzygalaktycznej przygodzie, w której głównym celem jest zatrzymanie niebezpiecznej armii robotów.

PSPNDS

Bomberman World
Bomberman World

Zręcznościowe 28 stycznia 1998

Zręcznościowa produkcja, w której kierowane przez graczy postacie toczą potyczki na specjalnych arenach, próbując wysadzić wszystkich oponentów. To pierwsza odsłona słynnej serii wydana na PlayStation 1.

PS1