Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Trinity: Souls of Zill O'll

Wieści ze świata (Dead Space 2, Magicka, Mortal Kombat) 28/01/11
Wieści ze świata (Dead Space 2, Magicka, Mortal Kombat) 28/01/11

wiadomość28 stycznia 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o starcie beta testów APB: Reloaded, nowych wojownikach w Mortal Kombat, sprzedaży konsol Nintendo, przyszłości marki Enslaved, a także darmowym prezencie dla nabywców Magicki. Zapraszamy do lektury.

Quantum Theory i Trinity opóźnione
Quantum Theory i Trinity opóźnione

wiadomość3 lutego 2010

Tecmo Koei powstałe w 2009 roku z połączenia dwóch znanych japońskich firm, zdecydowało się opóźnić wydanie dwóch swoich najważniejszych tytułów.

Nowa gra fantasy od twórców serii Dynasty Warriors
Nowa gra fantasy od twórców serii Dynasty Warriors

wiadomość28 maja 2009

Przedstawiciele firmy Koei poinformowali, iż jej oddział deweloperski, Omega Force, odpowiedzialny m.in. za stworzenie bardzo popularnego cyklu Dynasty Warriors, pracuje nad zupełnie nową produkcją. Będzie to RPG osadzony w świecie fantasy, zatytułowany Trinity: Zill O'll Zero. Gra ukaże się w Japonii pod koniec roku – póki co nie zapowiedziano ani amerykańskiej, ani europejskiej jej premiery.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
18.04.2011 16:41
👍
sirBeliar
24
Legionista

Dziwi mnie że taki tytuł przeszedł bez echa. Nie jest to może hit, ale na pewno solidna produkcja która powinna być doceniona, nie tylko przez fanów gatunku.