Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Link's Crossbow Training

Potwierdzono datę premiery Link's Crossbow Training w Europie
Potwierdzono datę premiery Link's Crossbow Training w Europie

wiadomość30 października 2007

Choć ostatni lineup Nintendo podawał, że Wii Zapper (nowy gadżet do Wii przypominający karabin) zadebiutuje w Europie wraz z Link’s Crossbow Training już 19 listopada, ostatnio coraz częściej mówiło się o przesunięciu premiery. Rzeczywiście, czeka nas lekki poślizg, aczkolwiek Big N zdąży ze swoim pakietem przed końcem roku.

Nintendo potwierdza ostatnie plotki na temat gadżetu Wii Zapper

wiadomość11 września 2007

Japoński koncern Nintendo potwierdził wczorajsze plotki na temat gadżetu o nazwie Wii Zapper – specjalnej nakładki na kontrolery Wiimote i Nunchuck, przypominającej swoim wygląd karabin. Informacje o dodawanej do niego grze Link's Crossbow Training możemy zatem uznać za całkowicie pewne.

Nowa Zelda na Wii?
Nowa Zelda na Wii?

wiadomość10 września 2007

Spokojnie, zapowiedzi pełnoprawnej kontynuacji przygód Linka jeszcze się nie doczekaliśmy. Na razie to tylko plotki, ale najprawdopodobniej doczekamy się mini-gierki zatytułowanej Zelda Crossbow Training, która będzie sprzedawana razem z Wii Zapperem, czyli nowym gadżetem do nowej konsoli Nintendo ujawnionym podczas konferencji na E3.

Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz