Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Pac-Man World 3

Pac-Man World 3 - recenzja gry
Pac-Man World 3 - recenzja gry

recenzja gry6 marca 2006

Światowa premiera 15 listopada 2005. W 2005 roku Pac-Man obchodził swoje 25-te urodziny. Oznacza to mniej więcej tyle, że ta minimalistyczna postać jest starsza od większości z nas. Przygnębiające, co?

Pac-Man co wszystko zjadał. 35 lat żółtej kropki
Pac-Man co wszystko zjadał. 35 lat żółtej kropki

wiadomość21 maja 2015

Duch produkcji takich jak Pac-Man jest bardzo silny do dzisiaj. W uwielbianych przeze mnie produktach Platinum Games, w bijatykach, w takich niezależnych tytułach jak Hotline Miami, lub Not a Hero. 35 lat Pac-Mana to przyjemna rocznica niemalże wiecznej gry!

Pac-Man powróci w przyszłym roku na swoje trzydzieste urodziny
Pac-Man powróci w przyszłym roku na swoje trzydzieste urodziny

wiadomość7 marca 2009

Hirokazu Yasuhara, współtwórca kilkunastu gier opowiadających o przygodach jeża Sonica, zajmuje się obecnie tworzeniem kontynuacji Pac-Mana. Dzieło miałoby pojawić się w przyszłym roku z okazji trzydziestych urodzin tego niezwykle dziwnego, kultowego bohatera gier. Za chęć przywrócenia marki do życia odpowiada oczywiście doskonale znana firma Namco Bandai,

Pac-Man World 3 w sprzedaży
Pac-Man World 3 w sprzedaży

wiadomość16 listopada 2005

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na amerykańskie półki sklepowe trafił najnowszy produkt koncernu Namco - Pac-Man World 3. Debiut rynkowy objął konsole Playstation 2, Xbox, GameCube oraz PC. W Europie (w tym prawdopodobnie również w Polsce), wydaniem tej pozycji zajmie się Electronic Arts. Premiera szykowana jest na luty przyszłego roku.

PC
PS2
XBOX
GCN
PSP
NDS
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz