Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Teardown
Teardown
Teardown Game Box

Najciekawsze materiały do: Teardown

Teardown zaimponował graczom destrukcją otoczenia
Teardown zaimponował graczom destrukcją otoczenia

wiadomość2 listopada 2020

Teardown – stworzony przez studio Tuxedo Labs symulator złodzieja, który w zeszłym tygodniu zadebiutował we Wczesnym Dostępie Steam – cieszy się dużą popularnością i zbiera bardzo dobre opinie pośród graczy.

Rozwałka i destrukcja na zwiastunie gry Teardown
Rozwałka i destrukcja na zwiastunie gry Teardown

wiadomość27 sierpnia 2020

Gra Teardown, w której wcielimy się w złodzieja siejącego wokół siebie zniszczenie, doczekała się nowego zwiastuna. A w nim, jak nietrudno się domyślić, rolę pierwszoplanową odgrywa destrukcja... która prezentuje się naprawdę zacnie.

Teardown to symulator złodzieja z mechanikami rodem z Minecrafta
Teardown to symulator złodzieja z mechanikami rodem z Minecrafta

wiadomość21 maja 2020

Deweloperzy odpowiedzialni za grę Teardown - studio Tuxedo Labs – przedstawili nowy gameplay ze wspomnianej produkcji. Materiał został nagrany w czasie testów systemu dźwiękowego wykorzystującego technologię path tracingu.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
29.10.2020 17:18
nemoein
3
Legionista
8.0

Bardzo ciekawa gra, wprowadzająca fizykę zniszczeń na nowy poziom. Można zniszczyć dowolny obiekt w grze, czy to za pomocą młota, czy ciężarówki i z rozpędu uderzyć w budynek robiąc w nim dziurę. Gra pomimo iż oparta na vokselach (podobnie jak minecraft) wygląda całkiem nieźle, a przy tym wspiera Ray Tracing! Moim zdaniem z taką fizyką aż prosi o zrobienie czegoś podobnego do 7DaysToDie (obrona bazy), ale mimo to odczucia z gry są bardzo przyjemne i mogę ją z całego sera polecić, głównie przez najlepszą fizykę zniszczeń jaką widziałem w grach. Nagrałem z niej odcinek, tuż po premierze. https://www.youtube.com/watch?v=yiKrlR5hC6Y

03.11.2020 16:51
raviel
😐
odpowiedz
raviel
41
Centurion
1.0

Dla czego to musi wyglądać jak minecraft ?

10.11.2020 10:46
Wojo17
odpowiedz
Wojo17
126
Konsul
Wideo
8.0

Jakby chcial ktoś zobaczyc rozkminianie misji zapraszam :)
https://youtu.be/HDGq8HuxpzA