Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Tekken 3 Game Box

Tekken 3

Bijatyka Bandai Namco Entertainment

Data premiery gry: 29 kwietnia 1998

Trzecia odsłona kultowego cyklu trójwymiarowych bijatyk. Akcja Tekkena 3 dzieje się kilkanaście lat po poprzedniczce, co posłużyło twórcom za pretekst do wymiany dużej części grywalnych postaci. Produkcja wprowadziła sporo zmian do mechanizmów rozgrywki, kładąc większy aspekt na toczenie walk w pełnym trójwymiarze oraz ograniczając wysokość skoków.

Więcej informacji o: Tekken 3bijatykimultiplayerna 2 osobyTekken .

Najlepsze bijatyki – redakcyjne top 15 serii bijatyk
Najlepsze bijatyki – redakcyjne top 15 serii bijatyk

artykuł9 czerwca 2017

Cztery bijatyki z uznanych serii debiutujące na rynku w ciągu jednego miesiąca – takiego dobrobytu nie mieliśmy w gatunku od dawna. Z tej okazji sprawdziliśmy, w jakich grach najbardziej lubimy w redakcji prać się po twarzach.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
01.06.2017 12:41
lotus377
46
Centurion
10

Ech... Co tu można by napisać o tak doskonałej grze ? W swoich czasach po prostu absolutny killer.Po ukazaniu się gry wywołał istne trzęsienie ziemi w świecie gier i zmiótł w pył całą konkurencję.Mimo,że już mocno się zestarzała ta część dla wielu graczy to właśnie trójka pozostania najlepszą z całej serii Tekken na zawsze.Ocena może być tylko jedna.