Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Tekken 3

Najlepsze bijatyki – redakcyjne top 15 serii bijatyk
Najlepsze bijatyki – redakcyjne top 15 serii bijatyk

artykuł9 czerwca 2017

Cztery bijatyki z uznanych serii debiutujące na rynku w ciągu jednego miesiąca – takiego dobrobytu nie mieliśmy w gatunku od dawna. Z tej okazji sprawdziliśmy, w jakich grach najbardziej lubimy w redakcji prać się po twarzach.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
01.06.2017 12:41
lotus377
51
Centurion
10

Ech... Co tu można by napisać o tak doskonałej grze ? W swoich czasach po prostu absolutny killer.Po ukazaniu się gry wywołał istne trzęsienie ziemi w świecie gier i zmiótł w pył całą konkurencję.Mimo,że już mocno się zestarzała ta część dla wielu graczy to właśnie trójka pozostania najlepszą z całej serii Tekken na zawsze.Ocena może być tylko jedna.

22.01.2018 10:41
odpowiedz
Venkt
34
Pretorianin

Z tym zestarzeniem się to bym uważał, bo wciąż masa graczy w to gra online. Zestarzeć to się mogła tylko graficznie, ale wciąż wygląda przyzwoicie a przede wszystkim - czytelnie

05.03.2018 08:35
odpowiedz
MaXXii
55
Generał

Tekken 3 to bijatyka która okazała się najlepszą z najlepszych. Tutaj wszystko było o niebo lepsze, a zmiany widoczne gołym okiem od dwójki o jedynce nie wspominając. Standard przygoda zaczęła się od salonów gier arcade, najpierw dwójka, potem trójka na końcu jedynka, to jednak nie miałem czegoś na zasadzie, że jedynka była brzydka czy dwójka. Wszystkie traktowałem podobnie, ale nie można zaprzeczać że to właśnie trójka jest tym najlepszym z najlepszych.
Super animację, świetnie wykonane postaci, widać było że wyciśnięto wszystko z PSXa, na automatach chciało by się żeby było kiedyś na konsolach i modły graczy zostały spełnione. U kumpla długie godziny popołudniowe przesiedziane i naparzaliśmy jak głupki.
Szło się w piątek 14:00 do znajomego wracało się po 19/20 do domu :D. To były piękne czasy, jeszcze jak było nas trzy albo cztery osoby to robiło się turnieje. No wspomnienia i sentyment do Tekkena 3 największy, a Tekken Ball to już w ogóle ile się przy tym uśmiało i jakie akcje były to głowa mała. W Tekkenie 3 nie było niczego co powodowało poczucie że było coś na siłę wepchane, z każdym przejściem coś odkrywałeś. Na memorkę zapisywałeś wszystko, aby potem mieć cały zapisany progres i jak wpadną znajomi to mieć postaci/tryby i jazda.
Zapraszam na moją skromną recenzję Tekken 3, najlepszej bijatyki jaka powstała na PSXa, gimby nie znajo i to jest właśnie najlepszy Tekken jaki powstał.

https://www.youtube.com/watch?v=kKdi74XuIx8

15.08.2018 00:59
👍
odpowiedz
Antek9999
12
Chorąży
10

Jedyny prawdziwy Tekken który zasługuje na 10/10