Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Phantom Dust HD Game Box

Phantom Dust HD

Gra Akcji Microsoft Studios

Data premiery gry: 16 maja 2017

Odświeżona wersja Phantom Dust – gry akcji wydanej w 2004 roku na konsolę Xbox. Podobnie jak oryginał, produkcja została opracowana przez wewnętrzny zespół deweloperski firmy Microsoft Studios. W porównaniu z pierwowzorem, tytuł może się pochwalić przede wszystkim podrasowaną oprawą graficzną, poprawionym interfejsem i ulepszonym sterowaniem. Ponadto gra otrzymała bardziej rozbudowany tryb sieciowy. W Phantom Dust HD trafiamy do postapokaliptycznego świata – Ziemia pokryta jest morderczym pyłem, przez co resztki ludzkości przeniosły się pod powierzchnię. Na zewnątrz są w stanie przebywać jedynie „esperzy” – osoby dysponujące nadnaturalnymi mocami, zdolne do kontrolowania pyłu. Ich zadaniem jest poszukiwanie cennych artefaktów oraz poznanie przyczyn obecnego stanu planety. Rozgrywka została oparta na oryginalnym schemacie – podziemne miasto pełni rolę bazy wypadowej, w której zaopatrujemy się w nowe umiejętności i przedmioty oraz przyjmujemy rozmaite zadania. Same misje rozgrywają się natomiast na powierzchni, a ich centralny element stanowi walka z hordami przeciwników. Zręcznościowemu systemowi potyczek towarzyszy gromadzenie kart umiejętności – w toku przygody komponujemy talię w możliwie największym stopniu odpowiadającą naszemu stylowi zabawy. Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, produkcja oferuje skoncentrowany na rywalizacji multiplayer.

Więcej informacji o: Phantom Dust HDakcjikarcianepostapokalipsareedycje/remastery/remakiscience fictionTPP .

Phantom Dust HD - zwiastun #1

Phantom Dust HD - zwiastun #1 [2:03]

Dynamiczna zręcznościówka Phantom Dust jest teraz dostępna za darmo na Xboksa One i pecety z systemem windows 10.

Phantom Dust HD za darmo na Xbox One i Windowsie 10 [AKTUALIZACJA - gra już dostępna]
Phantom Dust HD za darmo na Xbox One i Windowsie 10 [AKTUALIZACJA - gra już dostępna]

wiadomość16 maja 2017

Dziś w sklepach platform Xbox One i Windows 10 pojawi się Phantom Dust HD, czyli remaster kultowej gry z oryginalnego Xboksa. W ramach prezentu dla fanów produkcji, Microsoft postanowił udostępnić ją za darmo.

Remaster Phantom Dust trafi w 2017 r. na PC i Xboksa One
Remaster Phantom Dust trafi w 2017 r. na PC i Xboksa One

wiadomość14 czerwca 2016

Okazuje się, że podczas konferencji prasowej firma Microsoft nie pokazała wszystkiego, co ma do zaoferowania. Kilka godzin po jej zakończeniu zapowiedziano bowiem remaster Phantom Dust, czyli darzonej dużym sentymentem hybrydy RPG-a akcji i karcianki, wydanej w 2005 roku na pierwszą generację konsoli Xbox.

PC
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
18.08.2017 14:38
😐
SojerManLanLIVE
2
Junior
10

Spokojnie można mieć 32-bit i pójdzie

PS. Gra ogromnie fajna!