Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Ancestors Legacy: Saladin's Conquest

To strona z ocenami gry Ancestors Legacy: Saladin's Conquest. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
25.07.2019 21:42
zanonimizowany1253701
18
Chorąży
7.5

Spoko dodatek, nowa nacja jest naprawdę inna, bo dodaje granaty, dzięki czemu w jedną chwilę można nawet potężne oddziały zmieść z powierzchni ziemi, no i zamochowców wstawia też, urozmaicając skradanie, także gameplayowo to sporo zmienia.

Szkoda jednak, że ogólnie treści jest mało. Kampania tylko jedna, a inne nacje miały ich dwie, map do multi nie za wiele, no i SI słabo sobie radzi z ogarnianiem tej nowej nacji. Ale ogólnie to na pewno fajne urozmaicenie do bardzo zacnej gry.