Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Iron Danger

To strona z ocenami gry Iron Danger. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
06.03.2020 04:54
Vamike
Vamike
65
Generał

Interesujące :)....przynajmniej na papierze

post wyedytowany przez Vamike 2020-03-06 04:54:37
25.03.2020 11:16
odpowiedz
2 odpowiedzi
kaagular
24
Centurion

Ktoś w to grał? Tu jest jakieś nowe podejście do aktywnej pauzy? Wygląda bardzo fajnie na filmikach.

27.03.2020 10:36
rniczypo
82
Pretorianin

Podbijam pytanie :)
Z zagramanicznych recenzji wybrzmiewa, że warto.
Ktoś coś?

27.03.2020 16:44
😊
taryel
0
Junior

Interesował mnie ten tytuł od kilku miesięcy. Powiem szczerze, że na początku rozgrywki miałem mieszane uczucia. Bardzo krótkie zadania i szybkie podsumowania części rozdziałów, były trochę rozczarowujące, jednak z każdym kolejnym przerywnikiem przyzwyczajałem się do tego i w zasadzie zrozumiałem, że wiele z tych "mini-misji" miało na celu poprowadzenie gracza przez poznanie rozwijanych z czasem umiejętności. Ukończenie poszczególnych części, jest tutaj równoznaczne z możliwością ulepszenia naszych mocy. Stajemy przed wyborem kierunku rozwoju naszych bohaterów. Odpowiednio decydujemy na wzmocnienia, które w dalszej części pomogą nam w różny sposób pokonywać drogę do ukończenia gry. Gra wciągnęła mnie w swój świat. Taktyczna forma rozgrywki przypomina nieco to, co mogliśmy zauważyć w innych tego typu produkcjach. I choć zrobiony z mniejszym rozmachem niż chociażby Shadow Tactics, to gra się nie mniej przyjemnie. Historia ciekawa, misje różnorodne, wiele opcji wykorzystania nabytych umiejętności i przednia forma planowania ataków. Manipulacja czasem to coś czego w innej grze nie doświadczyłem, a tutaj sprawdza się to na prawdę świetnie. Zmiany decyzji, uniki wystrzelonych już pocisków, powrót z zaświatów sekundę po naszej śmierci przewidzenie ruchu przeciwnika - bezcenne. Polecam giere bez dwóch zdań. Nie oceniam do końca, bo jestem ciągle w trakcie, ale myślę że spodoba się nie tylko fanom taktycznych rpg'ów i skradanek.

28.03.2020 17:09
odpowiedz
1 odpowiedź
Zbiroslaw
2
Junior

Czy w tej grze jest jakiś ekwipunek ?

28.03.2020 18:08
taryel
0
Junior

Bohaterowie korzystają z przypisanego oręża i umiejętności, które można wzmacniać lub dodawać po zakończonych etapach gry. Dodatkowy ekwipunek stanowią znajdowane elementy otoczenia (granaty, beczki, pułapki).

29.03.2020 15:09
odpowiedz
BannedCommunity
0
Junior

Przeszedłem w naście godzin, urywa się przed bitwą na którą miałem ogromną chrapkę. Gra wykorzystuje ciekawe mechanizmy, ale na każdym kroku widać dużą swobodę (brak dopracowania). Pod koniec mamy do wyboru 14 + 3 umiejętności głównej bohaterki, ale przydatne są 4 a widać wszystkie. Kompana nie wybieramy, jest przydzielany do każdej misji odgórnie, jest duży nacisk na fabułę, ale nie ma zakończenia. No po prostu widać, że brakowało doświadczenia lub pomysłu na drobiazgi, więc dano więcej w podkład głosowy, pomysł i grafikę. Gra jest ciekawa jako pomysł na grę, ale w tej formie za kilka miesięcy będzie po 15 zł na promocji.
I w ogóle wyobraźcie sobie, macie 10 czy 15 klatek do opracowania dla 2 postaci, robicie jedną do perfekt, a w tym czasie plan na drugą się sypie i tak bez przerwy. A na koniec kończy się zabawa, bo wróg was nie zmusi do rezygnacji, a wam się respią cooldowny, czas jest spowolniony i biegacie w kółko klatka po klatce. Pomysł dobry, ale jak z nauką, czasami nieprzyjemnie.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze