
O kurde szybki jesteś. Ja tyle czasu mam spędzone w remaku i podobnie jak ty wtedy jestem pod koniec 3 rozdziału. No a przynajmniej tak mi pokazuje zapis, bo według konsoli Gothic był uruchomiony kilkanaście godzin dłużej.
Chyba sobie idę zainstalować pierwszego Risen'a :)
Risenik jest super. Ukończyłem go sobie drugi raz rok temu jak dodali wsparcie dla padów. Grałem wtedy magiem i grało mi się jeszcze lepiej, niż za pierwszym razem. Kusił mnie też powrót do 2 i 3, ale zostawiłem je sobie na później 😁