Świat Xboxa #163

Forum Xbox
Odpowiedz
11.05.2026 15:54
SULIK
4
1
odpowiedz
SULIK
276
olewam zasady

thekid2 chyba musisz odwiedzić stronę MS i sprawdzić cennik, bo tam żaden próg nie ma 100 zł i więcej za miesiąc.
A jak lubisz kombinować to masz legitną stronę: https://tanigamepass.pl
(sam nie używałem, ale wiele osób sobie chwali)

post wyedytowany przez SULIK 2026-05-11 15:55:41
11.05.2026 15:58
zielele
5
1
odpowiedz
zielele
168
Legend

thekid2

nie szedlbym w to.

moze sie nagle okazac, ze glowny wlasciciel zmienil haslo, sprzedal to samo konto drugi raz i ktos inny zmienil haslo, ktos juz ma ja ustawiona jako konsole domowa, a to mozna zmienic tylko X razy w ciagu 12 miesiecy. we wszystkich tych przypadkach po prostu tracisz dostep i nic nie mozesz zrobic.

na poczatku mojej przygody z X360 w podobny sposob kupowalo sie gry i wszystko bylo super dopoki nie bylo i nie moglem zalogowac sie na (nie)swoje konto.

11.05.2026 15:58
Ergo
6
1
odpowiedz
Ergo
105
Senator
Image

thekid2

Metoda aktywacji przez "konsolę domową" co oznacza, że dostaniesz konto. Ja bym z tym nie kombinował.

Poszukaj sobie na gamivo, instant gaming albo enebie kodów globalnych albo na EU. Czesto wychodzi dużo taniej niż płacić miesiąc w miesiąc.

11.05.2026 16:05
Ergo
7
odpowiedz
Ergo
105
Senator

Chociaż z tego co teraz widzę to lipa jest z tymi kodami, chyba Microsoft wziął się porządnie za blokadę tych kluczy. Aktualnie większość to są właśnie konta.
Zawsze też możesz samemu założyć konto na indie i aktywować na tym koncie gpu, chyba nawet taniej Ci wyjdzie niż to konto z allegro. Ja bym tak zrobił na Twoim miejscu.

11.05.2026 12:30
MarkcusFetysz
33
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
MarkcusFetysz
9
Pretorianin

Kurde, wstyd się przyznać ale fajny ten nowy cod:D

post wyedytowany przez MarkcusFetysz 2026-05-11 12:31:56
11.05.2026 13:08
cswthomas93pl
33.1
odpowiedz
cswthomas93pl
161
Legend

Black Ops 7? Jakie tryby grasz?

11.05.2026 16:24
MarkcusFetysz
33.2
odpowiedz
MarkcusFetysz
9
Pretorianin

Cisnę w młyn lub standardowo w dominację

11.05.2026 16:27
Ergo
33.3
odpowiedz
Ergo
105
Senator

Gra bardzo dobra, ale sbmm zabija tę grę. Jeśli choć trochę przewyższasz skillem przeciętnego gracza, to gra wrzuci cie do takiego lobby, że odechciewa się grać.

11.05.2026 16:34
cswthomas93pl
34
odpowiedz
cswthomas93pl
161
Legend
Forum Forum Xbox
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl