To powinna być szybka piłka ze strony adwokata. Skoro tworzenie takiej gry i granie w nią nie jest przestępstwem to niech sp...ają, bo sprzedawać i kupować też to można i oni właśnie to zamierzają dalej robić dopóki im się to opłaca. I na tym bym skończył w ogóle rozmowę.
Autentycznie boje się co sie stanie jak on kiedyś umrze. Praktycznie jedyny CEO którego autentycznie można nazwać bytem ludzkim.
Wielu jedzie tutaj na Gabena, ale ten gość naprawdę jest normalny. I całe szczęście że właśnie taka osoba jak on był tym pierwszym co stworzył takie coś jak Steam, a nie wielu dzisiejszych odklejeńców gdzie zainstalowana gra na dysku bez internetu znika z listy...
Prawnik jest od ochrony firmy pod względem prawnym. To normalne że woli dmuchać na zimne i tak doradza. Ale to nie on podejmuje decyzje.