Mnie osobiście zdecydowanie bardziej interesuje Wiedźmin 1 Remake. Do czwartej części podchodzę na zasadzie " jak wyjdzie to zagram" Jakiś większych emocji do czwórki nie mam.
Taka produkcja na ich silniku… reklama dźwignią handlu, podobno po prostu rączka rączkę myje. My zarobimy (CDPR), a wy też nie stracicie.
Ale jaja. Czyli za to, że Epic pozwolił im korzystać z UE5 Radzi muszą im ogarniać sam silnik?
Sraty p....ty The Coalition z tego co pamietam było opisywane w mediach growych jako deweloper który wręcz uczy Epic ich swojego wąłsnego silnika i pokazują jak wykorzystać jego moc.
Jeśli chodzi o UE to The Coalition ma chyba największe doświadczenie, nawet pomagali optymalizować UE5 pod xbox series i ulepszać ten silnik razem z epic.
Dlatego G6 w 60fps z hardware RT na xsx to nie ściema.
CDPR ma na bieżąco wsparcie epic przy tworzeniu W4.
Warto obejrzeć ten wywiad.
https://www.youtube.com/watch?v=OplYN2MMI4Q