Komentarze do wiadomości: Popularny symulator ciężarówki da graczom wolność, o której od dawna śnili. To ważny krok ku immersji i realizmowi w ETS2

Forum Gry Symulacyjne
Dodaj komentarz
31.05.2026 16:10
1
1
odpowiedz
[email protected]
0
Junior

Dobrym dodatkiem było by też zarządzanie swoją firmą.
Nie tylko kupowanie garaży , ciężarówek, naczep i zatrudnianie pracowników,ale też logistyka.
Na dzień dzisiejszy pracownik sam wybiera towar z jakim jedzie w trasę a czasem wraca i na pusto do bazy. A gdyby tak pracodawca (czyli gracz) wybierał towar z jakim pracownik ma jechać (oczywiście zależy od zdolności pracownika).

31.05.2026 20:42
animatiV
1.1
1
odpowiedz
animatiV
114
PCMR

[email protected] Ojjj tak! Gdyby można było wybierać trasy i towar dla swoich pracowników - to byłoby coś!

31.05.2026 20:46
KamilB.
1.2
odpowiedz
KamilB.
74
Generał
03.06.2026 07:30
1.3
odpowiedz
mbwrobel
42
Centurion

[email protected] Przy kilkuset kierowcach pracujących dla mojej firmy byłoby to to nie do ogarnięcia. Zatrudniłem już większość kierowców z modą, bo dostępni w grze już dawno wszyscy dla mnie pracują. Więcej kasy zarabiam podczas wypoczynku, niż podczas jazdy.

31.05.2026 16:45
2
2
odpowiedz
3 odpowiedzi
dzielny_wilk
0
Legionista

NIE NIE NIE , FANI liczyli na to że będą zlikwidowane ściany przez które nie można przejechać, a to co wy tu wypisujecie to jest gowno na to fani nie liczyli

31.05.2026 20:45
KamilB.
2.1
odpowiedz
KamilB.
74
Generał

dzielny_wilk Popieram.

31.05.2026 21:06
Warsaw1916
2.2
odpowiedz
Warsaw1916
7
Centurion

dzielny_wilk Głupoty piszesz. Ściany są tam gdzie nie ma dróg zrobionych, które często pojawiają się w kolejnych dodatkach np ats. Jak mieli by to zrobić bez ścian ?

31.05.2026 22:25
2.3
odpowiedz
lukaszm000694
4
Legionista

dzielny_wilk

Te ściany są super. Dobra metoda żeby mapa wyglądała na dużo większą niż jest w rzeczywistości. Wystarczy sobie obczaić jakieś kawałki map z podstawki, czy UK gdzie tych ścian dawali bardzo mało z mapami z nowych DLC gdzie jest ich dużo.

31.05.2026 19:16
Herr Pietrus
3
odpowiedz
2 odpowiedzi
Herr Pietrus
243
Jestę Grifterę

A czy w związku z tym urealnią czas wykonywania zleceń? Przecież większość tych dłuższych była nie do wykonania, gdyby zatrzymywać się na przepisowy postój. Ta gra to jeden wielki mem. No ale moderzy zategują...

31.05.2026 22:28
3.1
odpowiedz
lukaszm000694
4
Legionista

Herr Pietrus
No jak się bierze zlecenia w sytuacji gdy ktoś ma 5 godzin do przerwy to tak bywa. Ja biorę zlecenia jak jestem wypoczęty i nigdy tego problemu nie doświadczyłem. Akurat ta zmiana może w tej sytuacji pomóc. Kiedy będzie obowiązkowa przerwa tuż przed celem podróży to może będzie można zrobić krótką przerwę a nie wymagane 9h i się zdąży na czas.

post wyedytowany przez lukaszm000694 2026-05-31 22:29:43
03.06.2026 07:39
3.2
1
odpowiedz
mbwrobel
42
Centurion

lukaszm000694 Ja tylko raz miałem problem z dotarciem na czas - kiedy siadając do gry o godz. 23:00 przyjąłem kurs z Estonii do Hiszpanii. Ja miałem większy problem z usypianiem za kierownicą, niż mój awatar.

01.06.2026 00:54
4
odpowiedz
1 odpowiedź
sabaru
36
Senator

Odkąd gram w ETS 2 to pierwsze co robię to wyłączam opcje spania, która jest już w grze. Bardzo mnie to wkurzało bo dość często należało to robić. To pewnie tu też tak zrobię.

03.06.2026 07:32
4.1
odpowiedz
mbwrobel
42
Centurion

sabaru Wystarczy włączyć sobie konwój, w którym pojedziesz Ty sam. Wtedy obowiązkowy odpoczynek dostaje zastąpiony wypiciem kawy, co możesz zrobić przy tankowaniu.

Forum Forum Gry Symulacyjne
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl