Komentarze do wiadomości: Polski przeciek o GTA 6 zdradza nieznaną informację? Analityk uznał rzekome ceny gry za „zarówno możliwe, jak i prawdopodobne”

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
24.06.2026 09:02
1
odpowiedz
mateuszs777316
6
Centurion

400 zł

24.06.2026 09:10
barto528
1.1
odpowiedz
barto528
68
Green Bastard

mateuszs777316 nie zdziwi mnie to ale pewnie i tak kupię

24.06.2026 09:05
Luzman
2
odpowiedz
Luzman
3
Chorąży

Że niby co?
Na płycie dostaniesz dopracowany produkt??
Buahahahahahahaha!!!!!
🤣🤣🤣🤣
Co za bzdury.

24.06.2026 09:08
3
odpowiedz
robertoV
26
Generał

hehe, dobre będzie jak na płycie będzie tylko mały pliczek z licencją a resztę trzeba dociągnąć by w ogóle odpalić grę, tj. zapomnij o graniu w czasie apokalipsy w gta6 :D

24.06.2026 09:18
4
odpowiedz
MadTrigger
7
Pretorianin

Za te 400zł nie kupuje się gry tylko "abonament" na okres wg widzismisia wydawcy i na płynnie zmieniających się warunkach dyktowanych przez wydawcę. Do 400zł trzeba doliczyć także obowiązkowa telemetrię, obowiązkową instalację szpiega monitorującego kompa i utratę części prywatności w zakresie również wg widzisimisia wydawcy. A to wszystko, zeby kopać wirtualne prostytutki na wirtualnej ulicy i popełniać inne przestępstwa dla relaksu i wirtualnej kasy:D

post wyedytowany przez MadTrigger 2026-06-24 09:22:58
24.06.2026 09:49
5
odpowiedz
1 odpowiedź
Krystian03
9
Pretorianin

Coś mi się wydaję że na trybie wydajności będzie 60 fps ale grafika będzie odrobinkę gorsza od najnowszego trailera, ale na trybie graficznym powrócimy do czasów z 30 fps (może w interiorach będzie więcej).

24.06.2026 10:36
5.1
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

Krystian03 Same obcięcie grafiki nic nie da, agresywniejszy upscaling oraz mniejsza rozdzielczość dadzą marginalny przyrost.
Do tego trzeba lepszego CPU w konsoli i obcinać elementy obciążające właśnie CPU, a nie GPU, czyli takie rzeczy jak ilość NPC, animacje NPC, zachowania NPC, skrypty, AI, zasięg rysowania i wiele innych.
Wątpię by R* chciał dokonywać takich mocnych cięć i rujnować swoją wizję tylko dlatego bo w konsoli jest marny CPU.

24.06.2026 10:39
6
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

W szwajcarskim Media Markt był placeholder gry z ceną 99 CHF😯
Nawet jeśli to cena za wersję "specjalną" to i tak za dużo, bo taka wersja to najpewniej gra + wirtualne przedmioty które nigdy nie będą nasze.

Dla nie wtajemniczonych, 99CHF = 460PLN = 107€ = 122$

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl