
To głównie moja zasługa. Napisałem, a po 1h już zmienili kartę produktu i dodali język polski. Nie dziękujcie, obejdzie się. Pozdrawiam
Zwiastun z polskim dubbingiem, o którym, sądząc po wyświetleniach, mało kto wie: https://www.youtube.com/watch?v=R2AsE3KMd9E
Pewnie polski był od początku planowany tylko ktoś nie zauważył, nie dodał oznaczenia i poszła fala 😜
Zwiastun z polskim dubbingiem, o którym, sądząc po wyświetleniach, mało kto wie: https://www.youtube.com/watch?v=R2AsE3KMd9E
Pewnie polski był od początku planowany tylko ktoś nie zauważył, nie dodał oznaczenia i poszła fala 😜
Heh ale się uwzięli na to denuvo. Nie szkoda im hajsu? lepiej zrobić za tą kasę jakiś konkurs z nagrodami albo puścić kilka reklam w TV.
Denuvo to system antycheaterski? Myślałem, że anypiracki.

To głównie moja zasługa. Napisałem, a po 1h już zmienili kartę produktu i dodali język polski. Nie dziękujcie, obejdzie się. Pozdrawiam
Ale wy jestescie bezczelni! Wielki sukces mediów bo napisaliscie list :) A sami cytowaliscie że Tomasz Gop ktory nad grą pracuje mówił żeby się wstrzymać. Rysław tak samo mówił że inne języki będą dochodzić później. Ale musieliscie się zes*ac i teraz to wasza zasługa a na 99% bylo w planach tylko dopiero teraz oglosili
Kolejna gra wypada z kręgu moich zainteresowań przez Denuvo. Nie kupuję gier z nim i Tomb Raidera też odpuszczę.
Poza tym nie każdy chce wyłączać zabezpieczenia PC co i tak nie spowoduje że Denuvo przestanie być aktywne.
Po co w ogóle dodawać te Denuvo obecnie, skoro każda gra z tym zabezpieczeniem jest i tak łamana w ciągu kilku dni. To jak strzelanie sobie w stopę.
Do lutego sporo czasu, patrzeć na Loaded.com kiedy się pojawi, zawsze wychodzi taniej te 27-20% i kupić, tyle.
Ludziom chodziło głównie o napisy, nikt na siłe nie chce dubbingu który bedzie albo dobry albo do dupy