Komentarze do wiadomości: Nowy feed i system powiadomień na GRYOnline.pl - personalizacja w Waszych rękach

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
12.05.2026 20:07
pieterkov
1
12
odpowiedz
pieterkov
169
Senator

No cóż, dla mnie sekcja "co nowego" do zaorania - bezużyteczny chaos, nie wiadomo na jakiej podstawie wyświetlane są tam losowe treści, posty i komentarze randomów do nieobserwowanych wątków. 
1. Proszę o opcje ustawienia w profilu, by automatycznie otwierała się zakładka "moje" bo jedyne co mnie interesuje to "dyskusje" i "gry". 
2. Nie podoba mi się tylko, że w sekcji dyskusje mam też powiadomienia o nowych postach pod artykułem, podczas gdy wyraźnie zaznaczyłem, że chce tylko powiadomienia o komentarzach pod moim postem. 
3. Sekcja "czytelnicy" też do zaorania, po co mi info ile serduszek uzbierałem :D Albo niech chociaż te powiadomienia o serduszkach nie wyświetlają się w feedzie "wszystkie".

12.05.2026 20:19
VoidCosmonaut
2
6
odpowiedz
11 odpowiedzi
VoidCosmonaut
7
Pretorianin

Tak jak pieterkov pieterkov napisał:
Sekcja "co nowego" to zwykły spam folder rodem z gmaila.
Nie potrzebuję widzieć co jakiś ktoś napisał coś pod artykułem/tematem, który mnie zupełnie nie obchodzi.

W sekcji "moje" chcę widzieć odpowiedzi w komentarzach, w których sam się udzieliłem.
Dodatkowo jeśli już chcecie wyświetlać w "moje" wszystkie komentarze pod danym artykułem/tematem to dodajcie osobną opcje do dodawania artykułów do obserwowanych jako przycisk pod samym artykułem/tematem (jak na Steam i "obserwuj dyskusję"). Czasem napiszę komentarz i tyle. Nie interesuje mnie już później dalsza dyskusja.

post wyedytowany przez VoidCosmonaut 2026-05-12 20:21:26
12.05.2026 20:58
DexteR_66
😜
4
6
odpowiedz
1 odpowiedź
DexteR_66
20
Dawnwalker
Image

No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git, pozdrawiam całego GOLa, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci.

post wyedytowany przez DexteR_66 2026-05-12 20:59:58
12.05.2026 20:07
pieterkov
1
12
odpowiedz
pieterkov
169
Senator

No cóż, dla mnie sekcja "co nowego" do zaorania - bezużyteczny chaos, nie wiadomo na jakiej podstawie wyświetlane są tam losowe treści, posty i komentarze randomów do nieobserwowanych wątków. 
1. Proszę o opcje ustawienia w profilu, by automatycznie otwierała się zakładka "moje" bo jedyne co mnie interesuje to "dyskusje" i "gry". 
2. Nie podoba mi się tylko, że w sekcji dyskusje mam też powiadomienia o nowych postach pod artykułem, podczas gdy wyraźnie zaznaczyłem, że chce tylko powiadomienia o komentarzach pod moim postem. 
3. Sekcja "czytelnicy" też do zaorania, po co mi info ile serduszek uzbierałem :D Albo niech chociaż te powiadomienia o serduszkach nie wyświetlają się w feedzie "wszystkie".

12.05.2026 20:24
Łosiu
1.1
1
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

Image

1. Jest dokładnie tak jak piszesz. Jak jesteś zalogowany do domyślna zakładka.
2. Sprawdzimy co i jak
3. Nie musisz z niej korzystać. Możesz ustawić np. Dyskusje jako opcję domyślną i olewać resztę.

12.05.2026 20:27
VoidCosmonaut
1.2
1
odpowiedz
VoidCosmonaut
7
Pretorianin

Czy po zaznaczeniu domyślnej zakładki nie będę widział powiadomienia z innych zakładek jak "wszystkie" czy "gry"? W sensie tej niebieskiej kropki przy dzwonku?

post wyedytowany przez VoidCosmonaut 2026-05-12 20:29:15
12.05.2026 20:35
Łosiu
1.3
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

Po zaznaczeniu domyślnej zakładki będziesz zawsze otwierał ją jako pierwszą po kliknięciu w dzwoneczek. Nic więcej.

12.05.2026 21:37
NOWAHUTANACZASIE
1.4
3
odpowiedz
NOWAHUTANACZASIE
27
Generał

Via Tenor

Ta sekcja ''co nowego'' powinna być prostu personalizowana czyli Ty decydujesz co tam chcesz widzieć:)

post wyedytowany przez NOWAHUTANACZASIE 2026-05-12 21:38:11
12.05.2026 21:49
Ergo
1.5
odpowiedz
Ergo
105
Senator

To menu "co nowego" mogłaby zostać, ale niepotrzebne są do tego powiadomienia. Jak ktoś będzie chciał to sobie zerknie. :)

13.05.2026 06:25
1.6
odpowiedz
LukaszRei
76
Pretorianin

pieterkov czepiasz się. Może ten chaos to motyw przewodni i cel przebudowy strony. Kto by się tam przejrzystością i intuicyjnością przejmował.

13.05.2026 12:50
Dante
1.7
odpowiedz
Dante
25
Legionista

GRYOnline.pl

Ergo done ;)

12.05.2026 20:19
VoidCosmonaut
2
6
odpowiedz
11 odpowiedzi
VoidCosmonaut
7
Pretorianin

Tak jak pieterkov pieterkov napisał:
Sekcja "co nowego" to zwykły spam folder rodem z gmaila.
Nie potrzebuję widzieć co jakiś ktoś napisał coś pod artykułem/tematem, który mnie zupełnie nie obchodzi.

W sekcji "moje" chcę widzieć odpowiedzi w komentarzach, w których sam się udzieliłem.
Dodatkowo jeśli już chcecie wyświetlać w "moje" wszystkie komentarze pod danym artykułem/tematem to dodajcie osobną opcje do dodawania artykułów do obserwowanych jako przycisk pod samym artykułem/tematem (jak na Steam i "obserwuj dyskusję"). Czasem napiszę komentarz i tyle. Nie interesuje mnie już później dalsza dyskusja.

post wyedytowany przez VoidCosmonaut 2026-05-12 20:21:26
12.05.2026 20:29
Łosiu
2.1
1
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

Image

"co nowego" to opcja dla ludzi niezalogowanych. Zakładam, że osoby zalogowane skupią się tylko na zakładce Moje.

Co do reszty. Każdy wątek ma opcje powiadomień o nim. Resztę możesz sobie ustawić jak chcesz wchodząc tutaj https://www.gry-online.pl/users/ustawienia/powiadomienia_nowe/#www

Zakładam, że wystarczy odznaczyć "Wątki w komentarzach - aktywność w wątkach na forum w których napisałem komentarz" i będzie jak chcesz.

post wyedytowany przez Łosiu 2026-05-12 20:30:14
12.05.2026 20:31
VoidCosmonaut
2.2
odpowiedz
VoidCosmonaut
7
Pretorianin

No to skoro jestem zalogowany to powinna być opcja wyłączenia "co nowego" skoro to dla niezalogowanych?

12.05.2026 20:32
Łosiu
2.3
1
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

Nie rozumiem? Przeszkadza ci opcja w menu, której nie używasz?

12.05.2026 20:36
VoidCosmonaut
2.4
6
odpowiedz
VoidCosmonaut
7
Pretorianin

Przeszkadza mi widok powiadomienia i animacji dzwonka sugerujący, że powinienem tam kliknąć i sprawdzić. To tak jakbym zablokował kogoś w WhattsAppie i ciągle miał w telefonie czerwoną kropkę przy ikonie apki gdy osoba zablokowana coś do mnie napisała. Irytująca też jest liczba powiadomień w co nowego osiągająca liczby 300+ itp.

Piszę to jako osoba z umiarkowanym OCD.

post wyedytowany przez VoidCosmonaut 2026-05-12 20:40:44
12.05.2026 20:45
pieterkov
2.5
odpowiedz
pieterkov
169
Senator

Łosiu czyli po odznaczeniu "Wątki w komentarzach - aktywność w wątkach na forum w których napisałem komentarz" znikną powiadomienia typu "XYZ oraz 50 innych dodali posta w wątku" ? Ja je nadal widzę w dyskusjach, ale pewnie przestaną przychodzić nowe?
A druga sprawa - kiedy wróci filtrowanie gier wg platformy na stronie serii gier?
Np. chcę wyświetlić tylko CODy na PC, a nie mogę, bo pokazuje mi takie gnioty jak "Warzone Mobile": https://www.gry-online.pl/gry/seria-call-of-duty/z81af

12.05.2026 20:48
Łosiu
2.6
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

VoidCosmonaut

AA okej. Czaję. Słuszna uwaga. Obgadamy to jutro w biurze z ferajną.

12.05.2026 20:51
Dante
2.7
odpowiedz
Dante
25
Legionista

GRYOnline.pl

pieterkov nie powinny przychodzić nowe. Żeby usunąć stare w panelu powiadomień kliknij [...] obok pomarańczowego moje. Potem oznacz wszystkie jako przeczytane. Usuń wszystkie przeczytane.

post wyedytowany przez Dante 2026-05-12 21:04:21
12.05.2026 20:53
Łosiu
2.8
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

Image

Tak do kolejnych już ci nie powinny przychodzić. A te co juz masz możesz sobie odfajkować tutaj https://www.gry-online.pl/users/ustawienia/powiadomienia_nowe/#watki

Generalnie system zakłada że każdy ma deczko inne oczekiwania i preference więc dajemy dość szerokie spectrum opcji włączania/wyłączania co kto chce i lubi.

"filtrowanie gier wg platformy na stronie serii gier" - szczerze chyba nikt przez pół roku nam nie zgłaszał, że mu tego brakuje. Więc nawet tego nie planowaliśmy ruszać.

12.05.2026 21:54
2.9
odpowiedz
Seyonneq
24
Chorąży

Łosiu Ja się dołączę do prośby, ta kropka jest niezwykle irytująca.

13.05.2026 08:26
pieterkov
2.10
odpowiedz
pieterkov
169
Senator
Image

Łosiu widocznie jestem nikt, bo zgłaszałem to w zeszłym roku :( Niby było to "zapisane": https://www.gry-online.pl/forum/komentarz-gryonlinepl-2025-ad-kolekcja-gier-powiadomienia-i-szere/z5100f446#post0-16839759

kilka osób potem zgłaszało to samo:
https://www.gry-online.pl/forum/komentarz-gryonlinepl-2025-ad-kolekcja-gier-powiadomienia-i-szere/z5100f446#post0-16839762
https://www.gry-online.pl/forum/komentarz-gryonlinepl-2025-ad-kolekcja-gier-powiadomienia-i-szere/z5100f446#post0-16839863
https://www.gry-online.pl/forum/komentarz-gryonlinepl-2025-ad-kolekcja-gier-powiadomienia-i-szere/z5100f446#post0-16839846

Problemem jest chaos informacyjny. Zamiast przypiąć jeden wątek na głównej forum to trzeba szukać po podkategoriach, do tego wątki są oznaczane jako "stary" i tworzone są nowe bez powodu. Sposób zgłaszania zmian na stronie powinien być klarowny, ale mniejsza.
Załączam screen "jak to kiedyś było"

post wyedytowany przez pieterkov 2026-05-13 08:29:05
13.05.2026 08:36
Łosiu
2.11
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

pieterkov

Ty odnosisz się konkretnie do strony serii, a w podanych przez ciebie linkach nic takiego nie ma miejsca. Felipe, wafcio i Mówca Umarłych odnoszą się do kolekcji gier. Więc ciutkę naginasz rzeczywistość.

Ale nie jesteś nikim. Wbrew pozorom, cały czas zbieramy dane i uwagi i spisujemy je, by za jakiś czas zrobić poprawki zarówno w sekcji moich gier jak i całej encyklopedii. Wcześniej czy później staną się faktem.

12.05.2026 20:35
xKoweKx [stalker.pl]
3
odpowiedz
1 odpowiedź
xKoweKx [stalker.pl]
162
Stalker

Czekam na przebudowanie sekcji "moje gry" i ich lepszą prezentację na PC. Fajnie jakby wróciło coś takiego jak na poprzednim GOL-u gdzie fajnie było widać trend oceniania

13.05.2026 20:38
Ciasny_Roman
3.1
odpowiedz
Ciasny_Roman
1
Junior
12.05.2026 20:58
DexteR_66
😜
4
6
odpowiedz
1 odpowiedź
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

Image

No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git, pozdrawiam całego GOLa, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci.

post wyedytowany przez DexteR_66 2026-05-12 20:59:58
12.05.2026 21:07
Łosiu
😎
4.1
1
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

Via Tenor

:D

12.05.2026 21:00
5
1
odpowiedz
4 odpowiedzi
Inquerion
55
Generał

Ok, to da się teraz np. zablokować wszystkie newsy o GTA6? Coś jak na Steamie gdzie możesz wskazać aby np. gry z tagiem "horrory" Ci się nie wyświetlały bo np. Cię nie interesują? Bo wiem że do premiery newsów o GTA6 będzie z 1000 ;)

12.05.2026 21:03
Łosiu
5.1
8
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

Raczej nie. Bardzo nam zależy, żebyś pod każdym napisał, że GTA 6 cię nie interesuje :D I przy każdym dam serduszko - słowo!

12.05.2026 22:58
5.2
odpowiedz
Inquerion
55
Generał

Łosiu Trzeba przyznać że ten rok dla GOLa będzie bardzo...dochodowy ;)
GTA6, Dawnwalker, Gothic Remake, może DLC do W3 etc.
Będzie się wam to wszystko ładnie klikało. PPE też będzie miało swoje Eldorado.
Ciekawe kto więcej newsów o GTA6 w tym roku napisze; GOL czy PPE :)

12.05.2026 23:00
lewel
😁
5.3
1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Inquerion newsów czy obrazków z wygenerowanym przez AI tekstem, stworzonych przez AI autorów o nazwiskach z polskiej literatury?

13.05.2026 05:55
Łosiu
5.4
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

Inquerion

Ja raczej patrzę na to z tej strony, że w będą fajne gry, w które bedzie można pograć i się nimi zajarać.

12.05.2026 21:22
Ergo
6
2
odpowiedz
3 odpowiedzi
Ergo
105
Senator

W końcu!!! Teraz można korzystać z tego forum jak człowiek. :)

Ja mam jedną uwagę. Czy można by było jakoś sensownie zrobić powrót do menu dzwoneczka gdy np wejdziemy w jakieś powiadomienie? Bo aktualnie to wygląda tak, że mam np trzy powiadomienia, wchodzę w jedno i jak już przeczytam komentarz to muszę albo scrollowac do góry i ponownie wejść w menu, albo cofnąć do poprzedniej strony, ale wtedy menu znika.

Na ppe mają to rozwiązane w ten sposób, że to górne menu wychodzi spoza ekranu gdy lekko przeskrolujemy do góry. 

Mam nadzieję, że w miarę jasno to opisałem.

13.05.2026 05:56
Łosiu
6.1
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

Ergo

Wsio jasne. Będziemy kminić.

13.05.2026 14:27
Dante
6.2
odpowiedz
Dante
25
Legionista

GRYOnline.pl

Ergo czy tak jest lepiej?

13.05.2026 15:13
Ergo
👍
6.3
1
odpowiedz
Ergo
105
Senator

Dante 

Super robota panowie, teraz jest za.... :)

12.05.2026 22:53
Ciasny_Roman
7
3
odpowiedz
8 odpowiedzi
Ciasny_Roman
1
Junior

Stary layout i wszystko co z nim związane było sto razy lepsze niż to co jest teraz. Stara strona główna była super w nawigacji, łatwo się odnajdywało oceny graczy nowsze/starsze. To co ktoś aktualnie odwalił to woła o pomstę do nieba. Stare gry-online miało swój klimacik który bardzo pasował do gier. Teraz ta strona wygląda jak jakiś wizaz i ryje po oczach. Artykuł z serii pudrowanie trupa.

post wyedytowany przez Ciasny_Roman 2026-05-12 22:54:11
12.05.2026 22:58
lewel
😍
7.1
5
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Konkurencja sie przestraszyła i wyraża swoje obawy na swieżutkim koncie. 

To znaczy że GOL idzie w dobra stronę ;)

12.05.2026 23:07
Ciasny_Roman
7.2
2
odpowiedz
Ciasny_Roman
1
Junior

Jaka konkurencja fanatyku? Jak wprowadzili nową stronę to usunąłem stare konto bo miałem dość tego dziadostwa, wbiłem na gola sprawdzić czy się coś na lepsze zmieniło i jak trafiłem na ten artykuł to uznałem że założę sobie od nowa. Strona mnie tak boli, że bardzo rzadko tu zaglądałem nie będąc zalogowanym. Jak będę widział temat z "nowymi usprawnieniami" tego paszkwila to przynajmniej będę mógł sobie go skrytykować bo mam taką możliwość.

Stary GOL to była jedna z moich ulubionych stron ale patrząc na to jak powywalali pełno dobrych pracowników, nawet nie tak dawno TVgry chyba rozwiązali to po tej zmianie layoutu idąc tak dalej skończą jak Pclab po "usprawnieniach". Konkurencja to właśnie by się przydała bo jak gdzieś konkurencji brak to się dzieją takie cyrki jak na GOLu, jeżeli polecasz jakąś dobrą stronkę to śmiało możesz podać. Ciekaw jestem co masz na myśli pisząc o konkurencji.

13.05.2026 05:59
free-to-play
7.3
4
odpowiedz
free-to-play
60
Pretorianin
Image

Założyłeś konto, żeby tylko skrytykować, ale miałeś czas i chęci, żeby wypełniać takie rzeczy.

ooooookeeeej :D

13.05.2026 08:12
7.4
odpowiedz
Akuzativ1994
32
Konsul

Ciasny_Roman  chłop z kontem założonym 12 maja oburza się na stronę, na która do tej pory miał na tyle wywalone, że nawet konta tu nie miał. Tego jeszcze nie grali xD

post wyedytowany przez Akuzativ1994 2026-05-13 08:13:20
13.05.2026 09:58
T_bone
7.5
1
odpowiedz
T_bone
281
CMDR

GRYOnline.plNewsroom

Image

"Stary" layout był krytykowany bardziej niż ten obecny, kiedy został wprowadzony.
Nie było też tak łatwo wprowadzać tam zmian, myślę że nowy ma większy potencjał, nawet jeśli się komuś nie podoba.

Przypominam, że już teraz istnieje "alternatywny wygląd" -->
Kto wie czy z czasem, nie będzie można ułożyć i zapisać wyglądu strony wg. widzimisie. Jakbym był Chrisem Robertsem to bym to obiecał.

post wyedytowany przez T_bone 2026-05-13 10:01:42
13.05.2026 18:03
Ciasny_Roman
7.6
odpowiedz
Ciasny_Roman
1
Junior

free-to-play Wypełniłem, żeby jakieś boby nie wypominały mi bycia botem. Poza tym jak już mam gdzieś konto to z reguły wolałbym żeby wyglądało schludnie. Zresztą nie muszę się przed dzieciakiem z takich rzeczy tłumaczyć, na pszyrke idź się uczyć.

13.05.2026 18:08
Ciasny_Roman
7.7
odpowiedz
Ciasny_Roman
1
Junior

T_bone Będę śledził, może z czasem się do niego przekonam ale jak na razie to zdecydowanie dużo bardziej wolałem stary. Nie mniej dzięki za info!

13.05.2026 18:19
Ergo
7.8
1
odpowiedz
Ergo
105
Senator

Ciasny_Roman 

Przesadzasz. Też byłem zwolennikiem starego layoutu, ale po kilku zmianach ten jest o wiele lepszy i wygodniejszy.

Co do portali poświęconych grom to gol na tę chwilę jest chyba najlepszym wyborem. Nie jest idealnie, ale przynajmniej nie ma tak głupich artykułów i clickbaitow jak na ppe.

12.05.2026 23:30
prawdziwy
8
2
odpowiedz
prawdziwy
39
Konsul

test test test, no nareszcie widzę, że można edytować, nie wchodząc na forum. No, chyba że byłem ślepy i wcześniej tego nie widziałem, bo „edytuj” jest schowane pod kolejną ikoną — trochę mnie to dziwi, że nie na widoku, ale ważne, że jest.

post wyedytowany przez prawdziwy 2026-05-12 23:33:14
12.05.2026 23:53
[Gammorin]
9
2
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

Kolejna super opcja dodana, świetna robota panowie i panie! Jak zaczęliście wprowadzać zmiany nagle to nie byłem zadowolony, ale z czasem jak wprowadzaliście co rusz to nowe ulepszenia, to podoba mi się z każdym update coraz bardziej. Powodzenia w dalszym rozwoju.

13.05.2026 10:49
Apostol_93
10
odpowiedz
Apostol_93
94
Świadomość Wszechświata

Ja tylko dołączę się do tego chóru osób, które mówią, że domyślna ilość powiadomień jest przesadzona. Jakbym nie wszedł to mam powiadomienie na czerwono, mimo że nikt mnie nie oznaczył ani nie pisał do mnie. To powoduje, że jeśli będzie ważne powiadomienie, to już z góry będę zakładał, że nie jest ważne. Czyli w skrócie za duży spam.
Tak czy siak życzę Wam jak najlepiej, bo jesteście obecnie jedyną, polską stroną o grach, którą warto czytać.

post wyedytowany przez Apostol_93 2026-05-13 10:50:12
13.05.2026 11:24
Kompo
11
odpowiedz
2 odpowiedzi
Kompo
225
Legend

Premium VIP

Image

Wow, dzięki za shout-out. :)

Powtórzę po niektórych poprzednikach - sekcja „Co nowego” w takiej formie jest bezużyteczna. Ale powiadomienia o obserwowanych grach zrobiliście elegancko, więc tamto mogę zignorować. :)

Szkoda tylko, że ilość nowych powiadomień wydaje się na tym dzwoneczku resetować za każdym razem, gdy odświeżę stronę, mimo iż klikam „zaznacz wszystkie jako nieprzeczytane”.

Nieraz trafia się również powiadomienie w sekcji „Moje - Gry”, lecz jak rozwijam tytuł, to mam „brak powiadomień”, jak na screenie.

13.05.2026 11:48
Dante
11.1
1
odpowiedz
Dante
25
Legionista

GRYOnline.pl

Kompo  bug ze screena powinien być poprawiony. Wyłączenie niebieskiej kropeczki WIP ;)

Edit: opcja wyłączenia niebieskiej kropeczki dodana

post wyedytowany przez Dante 2026-05-13 12:53:12
13.05.2026 20:25
Kompo
11.2
odpowiedz
Kompo
225
Legend

Premium VIP

Image

Dante - niestety, dalej dostaję puste powiadomienia. Oznaczyłem wszystkie jako przeczytane (nie było pustych), odświeżyłem stronę i dostałem cztery nowe:

EDIT: Na dodatek pojawiają się od nowa cały czas po kliknięciu „oznacz jako przeczytane”, podobnie jak ten spam z „co nowego”.

post wyedytowany przez Kompo 2026-05-13 20:28:23
13.05.2026 12:48
Dante
12
1
odpowiedz
Dante
25
Legionista

GRYOnline.pl

Image

Wycisz co nowego dodane

13.05.2026 14:32
John_Wild
13
odpowiedz
John_Wild
59
Okropnie_Wściekły_Dzik

Doceniam chęć unowocześnia portalu i forum. Ale sam osobiście staram się korzystać tak jakby tych wszytkich nowości nie było i wyłączam co się. Ciężko mi się przestawić :)

13.05.2026 18:58
MilornDiester
14
odpowiedz
MilornDiester
58
Generał

Fajnie by było gdyby po prostu podawało to informację o aktywności wokół tego co napisałem a nie zawalało mnóstwem informacji, które i tak są na głównej.

Polubienia i odpowiedzi na komentarze to wszystko co potrzebne.

13.05.2026 20:24
xKoweKx [stalker.pl]
15
odpowiedz
xKoweKx [stalker.pl]
162
Stalker
Image

no ale ten "feature" to już niepotrzebny

13.05.2026 21:55
VoidCosmonaut
😍
16
1
odpowiedz
VoidCosmonaut
7
Pretorianin
Image

Chciałem SERDECZNIE podziękować za to co na obrazku!!! Jesteście ekstra!

14.05.2026 02:53
amfa24
17
odpowiedz
amfa24
96
Konsul

Premium VIP

Miło dzięki.

14.05.2026 12:05
DexteR_66
18
odpowiedz
5 odpowiedzi
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

Image

Panowie, ale czy ten dzwoneczek musi mi teraz za każdym razem wyskakiwać jak przewijam komentarze? trochę to irytujące, żeby za każdym razem klikać krzyżyk.

14.05.2026 12:07
Łosiu
18.1
1
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

Trwa batalia - włączyć / wyłączyć / zmienić na coś innego. Każdy rabin chce inaczej :D

Ale ogarniemy - obiecuję.

14.05.2026 13:23
Dante
18.2
1
odpowiedz
Dante
25
Legionista

GRYOnline.pl

DexteR_66 xKoweKx [stalker.pl] Ergo  zrobiliśmy że pojawia się tylko przy scrollowaniu do góry. Scroll w dół go ukrywa. (X) zostaje można wyłączyć.

Powinien mniej przeszkadzać. Mam nadzieję, że za 1-2 miesiące zrobimy inne rozwiązanie, które będzie lepsze.

14.05.2026 15:09
xKoweKx [stalker.pl]
18.3
odpowiedz
xKoweKx [stalker.pl]
162
Stalker

Dante no właśnie na firefoxie jest cały czas przy przewijaniu nieważne w którą stronę. Kliknąłem (X) i wrócił z powrotem po pewnym czasie. Ostatecznie wyłączyłem adblockiem i mam spokój.

14.05.2026 16:00
Ergo
18.4
odpowiedz
Ergo
105
Senator

Dante Ja odpalam gol zawsze w wersji mobilnej na chrome i u mnie bardzo dobrze się to sprawdza.

DexteR_66

A w czym Ci to przeszkadza? Bo nawet jeśli się z tego nie korzysta to nie zauważyłem aby to w czymś przeszkadzało. A teraz możesz sobie wrócić szybko do menu dzwoneczka i odczytać kolejne powiadomienia.

post wyedytowany przez Ergo 2026-05-14 16:01:34
14.05.2026 19:07
DexteR_66
18.5
odpowiedz
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

No napisałem w czym mi to przeszkadzało. Było to dla mnie irytujące, że mi to wyskakiwało na ekranie przewijając komentarze. Ale już tego nie ma, więc nie ma już tematu.

post wyedytowany przez DexteR_66 2026-05-14 19:09:27
16.05.2026 23:29
Darkowski93m
19
odpowiedz
Darkowski93m
199
Generał

Fajnie, że działacie i że jest na to jakiś pomysł. Chyba nie jestem targetem tych zmian bo z GOLa korzystam sporadycznie, ale doceniam kierunek. Jednak to na co faktycznie czekam z pewnym utęsknieniem to nowe tvgry i tvgry+. Nie wiem czy się kiedyś doczekam, ale nadzieję warto mieć ;)

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl