I bardzo dobrze, niech ktoś wreszcie ogarnie jak powinno się korzystać z AI, a tylko hejtować lub odwalać manianę.
Oczywiście, że korzystają i będą korzystać tylko głupiec by nie skorzystał przy obecnym stanie branży i wielkości projektów.
Moze dzieki temu Naughty Dog wreszcie wyda te przygody lysej albo AI powie im zeby to porzucic i zrobic TLoU3
Czyli ND będzie miało jeszcze więcej woke po tym syfie z tlou2?