Komentarze do wiadomości: Jedno z najwspanialszych doświadczeń gamingowych z 95% pozytywnych ocen na Steam uderzy po raz trzeci i ostatni. Gracze mówią wprost: „najlepsza wiadomość roku”

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
13.05.2026 19:45
xKoweKx [stalker.pl]
1
odpowiedz
xKoweKx [stalker.pl]
162
Stalker

W opisie trailera jest napisane "next year"

13.05.2026 19:56
grim_reaper93
1.1
odpowiedz
grim_reaper93
37
Centurion

GRYOnline.plNewsroom

xKoweKx [stalker.pl] Faktycznie, moje niedopatrzenie. Dzięki za zwrócenie uwagi :)

13.05.2026 22:16
😐
2
odpowiedz
4 odpowiedzi
serious
20
Pretorianin

Poprzednie miały świetny klimat, ale były za trudne. Lepiej gdyby to były takie symulatory chodzenia. Gry powinny relaksować, a nie irytować tak trudnymi zagadkami. Jakieś proste byłyby dużo lepsze.

14.05.2026 00:49
2.1
2
odpowiedz
hcrusher
12
Legionista

serious  Wysoki poziom trudności to akurat zaleta. Szczególnie w przypadku gier logicznych.

post wyedytowany przez hcrusher 2026-05-14 00:49:21
14.05.2026 08:12
2.2
odpowiedz
serious
20
Pretorianin

hcrusher nie zgadzam się, odpadłem po paru godzinach, a szkoda bo gra mnie ciekawiła. Powinna być opcja ułatwiająca zagadki albo całkowicie je wyłączająca, żeby można było poznać samą historię

14.05.2026 10:35
😒
2.3
3
odpowiedz
Jerry_D
83
Senator

Sięgasz po grę z gatunku opierającego się na zagadkach i... "Ej, ale w tej grze nie powinno być zagadek!". Zawsze sobie możesz obejrzeć fabułę na YT.

14.05.2026 11:25
xKoweKx [stalker.pl]
2.4
3
odpowiedz
xKoweKx [stalker.pl]
162
Stalker

serious czym cię zaciekawiła gra, w której trzeba rozwiązywać zagadki, ale chcesz żeby była możliwość ich wyłączenia? xD

13.05.2026 22:34
ADReM
3
1
odpowiedz
ADReM
34
Chorąży

Dla mnie to jest zapowiedź roku, The Talos Principle 1 i 2 to moje ulubione gry logiczno-filozoficzne, między The Talos Principle 1 a 2 minęło 9 lat, a między 2 a 3 tylko 4 licząc premierę w przyszłym roku, mega czekam na The Talos Principle 3, dla mnie The Talos Principle 1 i 2 to arcydzieła, doświadczenie a nie tylko gry, mega mnie cieszy ta zapowiedź, szczerze mówiąc myślałem że na The Talos Principle 3 też przyjdzie jeszcze czekać co najmniej 3-4 lat albo i dłużej, że skupią się na kolejnym Serious Sam, ale cieszy mnie że na The Talos Principle 3 nie trzeba tak długo czekać, jestem ciekawy jakie teraz twórcy będą mieli pomysły, mega informacja, mega czekam, pozdrawiam :)

13.05.2026 23:19
4
odpowiedz
Rodrodowski
5
Legionista

Nie znam... Pierwsze słyszę... Co to jest?

14.05.2026 01:04
claudespeed18
5
odpowiedz
claudespeed18
227
Call me Snake

Via Tenor

Ograłem tylko jedynkę ale uważam ją za małe arcydzieło. Zagadki to jedno ale rozkminy filozoficzne ukryte w terminalach to miodna wisienka na torcie.

Cake is a LIE! ;)

14.05.2026 06:29
dzony85
6
odpowiedz
dzony85
63
Generał

Najlepsza gra jaka wyszła na świecie kończy sie na zawsze na 3 części smutne ... :(

14.05.2026 09:17
Herr Pietrus
7
odpowiedz
1 odpowiedź
Herr Pietrus
244
Jestę Grifterę

Zadaje się, że dwójka była średnio udana?... Ale jeszcze nie grałem. Jedynka, owszem, bardzo dobra.

14.05.2026 11:27
xKoweKx [stalker.pl]
7.1
1
odpowiedz
xKoweKx [stalker.pl]
162
Stalker

Herr Pietrus jak dla mnie równie udana co jedynka i o wiele bardziej różnorodna, trochę tylko ten UE5 psuje efekt moemntami (wolę stary dobry serious engine)

14.05.2026 10:00
PanDaneX
8
odpowiedz
PanDaneX
21
Generał

Jedno z najwspanialszych doświadczeń gamingowych nie no bez przesady, tytuł ciekawy i ładny ale nic szczególnego

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl