dawac zesraliscie sie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Niesamowite. Każdy wie że mogliby nasrać do tego pudełka i tak sprzedałoby się świetnie.
Nieważne co zrobiłby rokstar gra się sprzeda bardzo dobrze, plus taki, że teraz każdego, kto będzie krytykował cyfrę można zapytać, a czy kupiłeś GTA6, jeśli potwierdzi to będzie można go wyśmiać.
Wychodzi piękna hipokryzja graczy, jak stado ćpunów zdecydowana większość z nich będzie miała gdzieś swoje zasady, i tak kupi grę choćby rokstar miał każdemu spluwać w twarz.
Tu nie chodzi o to, że nie macie wyjścia tylko o zasady, bo gry nie są produktem pierwszej potrzeby, a jak chce się coś zmienić, to trzeba zacząć od siebie XD
Rosktar rozegrał po mistrzowsku wszystkich konsolowców.
Wytłumaczenie będzie takie jak zawsze: Nikogo nie powinno obchodzić co ktoś robi ze swoją kasą...
Ale ci co to zrobią, będą ludźmi którzy wspierają kolejnego raka i tym samym szkodzą wszystkim graczom.
Gra się oczywiście sprzeda i furtka dla innych zostanie otwarta.