Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Pivotal Games

Firma producent


Wiadomości dotyczące Pivotal Games


Wieści ze świata (Rayman Origins, DC Universe Online, Tropico 4) 4/11/11
Wieści ze świata (Rayman Origins, DC Universe Online, Tropico 4) 4/11/11

Jiker, 4 listopada 2011, 15:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Tropico 4, przecenie Shattered Horizon, nowym projekcie twórcy Another World i From Dust, a także demie Rayman Origins na PS3.

Eidos Everything Pack okazją na uzupełnienie kolekcji gier w usłudze Steam

Przemysław Zamęcki, 25 maja 2008, 12:46

Eidos zafundował użytkownikom systemu Steam znakomitą okazję, aby uzupełnić kolekcję gier oferowanych przez tego wydawcę. Za jedyne sto dolarów ($99.99) możemy stać się właścicielami dwudziestu gier, których koszt, w przypadku gdybyśmy zdecydowali się je kupować oddzielnie wyniósłby aż 389.80 dolarów. Poniżej znajdziecie listę tytułów oferowanych w zestawie Eidos Everything Pack.

Richard Jacques „popieści” uszy graczy w Conflict: Denied Ops
Richard Jacques „popieści” uszy graczy w Conflict: Denied Ops

Elrond, 23 stycznia 2008, 11:42

Już niedługo na rynku pojawi się kolejna gra studia Pivotal Games z Konfliktem w nazwie – Conflict: Denied Ops. Przedstawiciele wydawcy wspomnianego tytułu poinformowali, iż oprócz stojącej na wysokim poziomie oprawy graficznej, całkiem przyjemne wrażenia estetyczne zapewni nam też warstwa muzyczna.

Europejska premiera gry Conflict: Denied Ops na początku lutego
Europejska premiera gry Conflict: Denied Ops na początku lutego

Krystian Smoszna, 15 stycznia 2008, 06:42

Gdy w grudniu ubiegłego roku publikowaliśmy informację na temat amerykańskiej daty premiery gry Conflict: Denied Ops, zasugerowaliśmy że produkt studia Pivotal Games może ukazać się w Europie nieco wcześniej. Dziś wiemy już, że nasze podejrzenia okazały się słuszne.

Znamy amerykańską datę premiery gry Conflict: Denied Ops
Znamy amerykańską datę premiery gry Conflict: Denied Ops

Krystian Smoszna, 20 grudnia 2007, 07:55

Firma Eidos Interactive ujawniła wczoraj amerykańską datę premiery gry Conflict: Denied Ops – pierwszoosobowej strzelaniny, która opracowywana jest przez brytyjskie studio Pivotal Games.

Steam wzbogaci się o grę Conflict: Denied Ops
Steam wzbogaci się o grę Conflict: Denied Ops

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2007, 06:45

Firma Valve Corporation poinformowała wczoraj, że gra Conflict: Denied Ops poszerzy ofertę systemu elektronicznej dystrybucji Steam. Przygotowywany przez studio Pivotal Games produkt będzie można kupić i ściągnąć z Internetu w przyszłym roku.

Crossfire od teraz jako Conflict: Denied Ops
Crossfire od teraz jako Conflict: Denied Ops

Misiek, 21 sierpnia 2007, 13:29

Firma Eidos Interactive ogłosiła, że zbliżający się wielkimi krokami shooter Crossfire zostaje przemianowany na Conflict: Denied Ops. Tym samym będziemy mieć do czynienia z piątą już grą z serii „Conflict...”, która zasłynęła między innymi takimi tytułami jak Conflict: Desert Storm, czy Conflict: Vietnam.

Kane & Lynch oraz Crossfire trafią także na PS3
Kane & Lynch oraz Crossfire trafią także na PS3

Vercetti, 24 kwietnia 2007, 16:01

Koncern SCi, będący aktualnym właścicielem korporacji Eidos, podał dzisiaj do wiadomości, że dwa z jego nadchodzących produktów ukażą się nie tylko na komputerach osobistych czy konsolach X360, ale także na jeszcze jednej, nowoczesnej platformie. Sprzętem tym będzie PLAYSTATION 3, a tytułami, które uruchomimy na next-genie Sony, staną się długo oczekiwane

Sequel Just Cause już w produkcji

Jiker, 24 stycznia 2007, 14:55

Firma Eidos ujawniła tytuły gier, które zostaną przez nią wydane w czekającej nas przyszłości. Znalazły się wśród nich znane już pozycje oraz zupełnie nowe produkcje, o których nie było do tej pory żadnej mowy.

Posiadacze PC i X360 trafią w
Posiadacze PC i X360 trafią w "Krzyżowy Ogień"

eLKaeR, 28 września 2006, 07:23

Pracowników firmy Pivotal Games znamy głównie dzięki grom z serii Conflict (Desert Storm, Vietnam etc.). Developerzy na razie odstawili jednak ten cykl na bok, aby skupić się na zapowiedzianej właśnie oficjalnie pozycji o nazwie Crossfire. Owa gra z gatunku FPS trafi do posiadaczy PeCetów i konsol Xbox 360 w przyszłym roku.

Poradnik: Conflict: Global Terror

Redakcja GRYOnline.pl, 28 października 2005, 20:18

Poradnik do taktycznej gry akcji Conflict: Global Terror zawiera szczegółowy opis przejścia wszystkich misji wchodzących w skład kampanii singleplayer.

Premiera Conflict: Global Terror
Premiera Conflict: Global Terror

Kull, 1 października 2005, 09:20

Brytyjski koncern SCi i będąca pod jego skrzydłami firma Eidos poinformowały, iż gra Conflict: Global Storm (znana też pod nazwą Conflict: Global Terror) trafiła do sklepów na terenie USA. Program ukazał się na platformy Xbox, PS2 i PC. W Polsce grę w wersji na komputery osobiste wyda CD-Projekt w cenie 99,90 PLN. Niestety, rodzimy dystrybutor nie podał jeszcze dokładnej daty premiery.

Conflict: Global Terror = Conflict: Global Storm
Conflict: Global Terror = Conflict: Global Storm

ComCo, 7 sierpnia 2005, 11:19

Korporacja SCi postanowiła zmienić podtytuł obecnie przygotowywanej, najnowszej odsłony serii taktycznych gier akcji Conflict. W Europie oraz innych terytoriach objętych systemem PAL całość będzie nosiła nazwę Conflict: Global Storm. Z kolei na pudełkach, jakie trafią do sklepów w Ameryce Północnej należy wypatrywać tytułu Conflict: Global Terror.

2K Games wyda Carmageddon IV oraz inne gry SCi

Krystian Smoszna, 11 lutego 2005, 08:09

Co mają ze sobą wspólnego takie tytuły jak Civilization IV, The Elder Scrolls IV: Oblivion czy Call of Cthulhu? Na pierwszy rzut oka nic, ale to tylko pozory. Wszystkie te programy zostaną opublikowane przez firmę 2K Games, nowy oddział wydawniczy koncernu Take-Two Interactive. Wczoraj do tego atrakcyjnego zestawu dodano kolejne smaczne kąski.

Poradnik: Conflict: Vietnam

Redakcja GRYOnline.pl, 11 stycznia 2005, 19:15

Poradnik do gry Conflict: Vietnam zawiera dokładny opis przejścia gry wraz z zaznaczonymi ważnymi miejscami. Nie pominięto zadań dodatkowych występujących w każdej misji. Całość uzupełniają porady, opisy umiejętności, dostępnej broni oraz wyposażenia.