Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Mythos Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Mythos Games:


Microprose

Electronic Arts Inc.

Bethesda Softworks

Wiadomości dotyczące Mythos Games


XCOM: Enemy Unknown – garść nowych informacji o systemie taktycznym

Aver, 27 stycznia 2012, 11:17

Serwis Game Informer opublikował pierwszą część prezentacji systemu taktyki zastosowanego w nowej odsłonie serii XCOM.

Twórca X-Com pracuje nad nową turówką

Adrian Werner, 17 sierpnia 2010, 12:59

O Julianie Gollopie, czyli autorze cyklu X-Com od wielu lat było cicho. Twórca zabrał jednak wreszcie głos i ujawnił, że pracuje nad kolejną turówką. Wiele wskazuje na to, że może nią być opracowywana z myślą o Nintendo 3DS gra z serii Ghost Recon.

Powrót legendy - nowy X-COM już oficjalnie

Adrian Werner, 14 kwietnia 2010, 08:32

Wielokrotnie pisaliśmy o nasilających się plotkach na temat kolejnej odsłony cyklu X-Com. Teraz wreszcie możemy skończyć ze spekulacjami, ponieważ 2K Games oficjalnie potwierdziło jej istnienie.

Plotki o X-COM i nowa gra twórców BioShock

omadaha, 18 stycznia 2010, 11:04

Studio Irrational Games skomentowało plotki dotyczące prac nad wskrzeszeniem kultowej serii X-COM oraz ujawniło nowe informacje o projekcie zatytułowanym Project Icarus.

Steam: gigantyczny pakiet gier 2K, Fallout 3 za pół ceny, Trine w przedsprzedaży

Hed, 3 lipca 2009, 10:34

Firma 2K Games ogłosiła olbrzymi pakiet swoich gier dostępnych na Steamie. W sumie za mniej więcej 60 euro otrzymujemy więc 20 różnych tytułów, które normalnie kosztowałyby ponad 220 euro. Takie promocje zdarzają się bardzo rzadko. To nie wszystko, co system dystrybucji Valve ma do zaoferowania na najbliższe dni. Za pół ceny można kupić jedną z głośniejszych gier RPG ubiegłego roku – Fallouta 3.

Czy trwają prace nad nową grą z serii X-Com?

Filip „fsm” Grabski, 7 maja 2008, 09:08

Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki jakoby odpowiedzialna za wiele wystrzałowych tytułów firma 2K miała w zanadrzu kolejną grę z legendarnej serii.

Kolejna przygodówka ze znanym detektywem pojawiła się na horyzoncie

Major Doktor Upiorna, 9 czerwca 2007, 09:29

28 kwietnia na polskim rynku dopiero co zadebiutowała przygodówka z Sherlockiem Holmesem w roli głównej, a w sieci już krążą informacje, że firma Frogwares zapowiedziała kolejną pozycję, traktującą o znanym detektywie. Gra o nazwie Sherlock Holmes vs The King of Thieves powinna zagościć w świecie elektronicznej rozrywki w trzecim kwartale bieżącego roku.

Twórcy BioShocka pracują nad nową grą z serii X-Com?

Vercetti, 20 lutego 2007, 17:01

Przed pięcioma laty twórcy serii strategii pod tytułem X-Com poinformowali o zawieszeniu prac nad kolejną częścią gry, projektem Alliance. Po tym wydarzeniu saga taktycznych turówek była kontynuowana przez programistów z Altar Interactive, twórców popularnego UFO, lecz nigdy nie powrócili oni do pierwotnego nazewnictwa produktu.

Magic & Mayhem: Art of Magic trafił do sklepów

Sznur, 27 października 2001, 16:47

Najwyraźniej zespołowi Click Entertainment udało się jednak zakończyć prace nad kontynuacją fantastycznej strategii Magic & Mayhem, gdyż Art of Magic dostępny jest od dzisiaj w sklepach na Zachodzie. Z dużym zainteresowaniem śledziliśmy wcześniejsze perypetie gry, która przecież po rozpadzie zespołu Charybdis, mogła nigdy się nie ukazać.

Magic & Mayhem - informacje

Fajek, 25 czerwca 2001, 10:55

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat gry Magic & Mayhem: The Art of Magic, na jakim etapie prac są aktualnie twórcy, firma Charybdis, wystarczy udać się pod wskazany adres.

Wydanie Magic & Mayhem: The Art of Magic pod dużym znakiem zapytania

Łosiu, 30 kwietnia 2001, 17:03

Wszystko pięknie ładnie, Warhammer Online otrzymał duże wsparcie w postaci byłych pracowników zespołu Charybdis, zapowiada się wiec ekstra sieciowa gra, jednak jest jeden i to nie mały minus tej sytuacji. Mianowicie dobrze zapowiadający się projekt Magic & Mayhem: The Art of Magic, który miał zostać wydany już w maju stanął pod dużym znakiem zapytania.