Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Autumn Games: wydane na świecie gry

Skullgirls

Skullgirls

Skullgirls 2nd Encore

Skullgirls 2nd Encore

Skullgirls Mobile

Skullgirls Mobile

Współpracujący z Autumn Games producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez Autumn Games


Hidden Variable Studios

Wiadomości dotyczące Autumn Games


Skullgirls z milionem sprzedanych egzemplarzy na Steamie

AlexB, 5 września 2017, 09:50

Mike Zaimont, jeden z twórców dwuwymairowej bijatyki Skullgirls, pochwalił się na Twitterze, że na samym tylko Steamie gra sprzedała się w milionie kopii. Warto zaznaczyć, że tytuł wyszedł również na konsolach starej i nowej generacji oraz urządzeniach mobilnych.

Wieści ze świata (Skullgirls Encore, Assassin's Creed Comet) 11/7/14

Sarge, 11 lipca 2014, 18:27

Dziś piszemy o grze Skullgirls Encore w wersjach na PlayStation 4 i PlayStation Vita, szczegółach dotyczących Assassin's Creed Comet, a także o akcji promocyjnej dla posiadaczy strzelaniny Battlefield 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Destiny, Skullgirls, Games with Gold, Xbox One) 15/11/13

Sarge, 15 listopada 2013, 14:50

Dziś piszemy m.in. o beta testach strzelaniny Destiny, darmowym weekendzie z grą Skullgirls, programie Games with Gold, a także nowych zasadach przydzielania punktów Gamerscore w produkcjach na Xboksa One. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Wargame: AirLand Battle, EverQuest Next, Xbox One) 2/8/13

Hed, 2 sierpnia 2013, 13:55

Dziś piszemy m.in. o darmowym DLC do Wargame: AirLand Battle, kompozytorze muzyki do EverQuest Next oraz zgrywaniu rozgrywki z gier na Xboksie One. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Skullgirls, klasyczna bijatyka 2D, ukaże się 22 sierpnia na PC

Góral, 13 lipca 2013, 11:55

Fani dwuwymiarowych bijatyk, grający na komputerach PC, powinni zaznaczyć sobie w kalendarzu datę 22 sierpnia. Wtedy na rynku zadebiutuje PC-towa wersja, znanej z konsol PlayStation 3 i Xbox 360, gry Skullgirls.

Wieści ze świata (Skullgirls, Defiance, Afterfall: Pearl of the Wasteland) 14/5/13

Sarge, 14 maja 2013, 11:45

Dziś piszemy m.in. o grze Skullgirls w wersji na Wii U, dodatkach DLC do Defiance, scenarzystach nadchodzącej produkcji Afterfall: Pearl of the Wasteland, a także zarejestrowanym znaku towarowym Shaqfighter. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Skullgirls – koniec akcji zbierania funduszy, będzie pięć nowych postaci

eLCeBe, 29 marca 2013, 13:08

Zakończyła się crowdfundingowa akcja założona przez twórców gry Skullgirls, studio Lab Zero Games, w serwisie Indiegogo. Udało się zebrać aż 830 tysięcy dolarów, chociaż początkowo celem deweloperów było jedynie 150 tysięcy. Dzięki temu w tej dwuwymiarowej bijatyce znajdziemy więcej atrakcji.

Skullgirls zebrało już ponad 625 tysięcy dolarów. Do gry trafią aż trzy nowe postacie

moir, 26 marca 2013, 11:29

Powoli dobiega końca akcja crowdfundingowa gry Skullgirls w serwisie IndieGoGo. Do tej pory twórcy tytułu, studio Lab Zero Games, zebrali przeszło 625 tysięcy dolarów, co oznacza, że do produkcji trafi nie jeden, lecz aż trzech nowych bohaterów.

Twórcy Skullgirls zbierają pieniądze na rozwój gry – potrzeba 150 tysięcy dolarów [news zaktualizowany]

Hed, 27 lutego 2013, 14:55

Ruszyła zbiórka społecznościowa na rozwój bijatyki Skullgirls. Na dodanie do gry jednej postaci autorzy potrzebują aż 150 tysięcy dolarów. Dużo? Tak, ale tyle kosztuje tworzenie gier - tłumaczą deweloperzy. Na szczęście ich akcja cieszy się sporym zainteresowaniem.

Dwuwymiarowa bijatyka Skullgirls trafi również na PC

Ender, 3 maja 2012, 12:55

Dwuwymiarowa bijatyka Skullgirls trafi również do posiadaczy komputerów PC. Gra pojawi się jeszcze w tym roku i zawierać będzie szereg poprawek, które już wkrótce powinny być dostępne także dla konsolowych wersji tytułu.

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Skullgirls, Anno 2070) 27/4/12

Sarge, 27 kwietnia 2012, 12:30

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do The Elder Scrolls V: Skyrim, wynikach sprzedaży niezależnej bijatyki Skullgirls, beta testach trybu multiplayer w grze Anno 2070, a także znaku towarowym SimOcean zarejestrowanym przez firmę Electronic Arts.

Skullgirls – znamy datę premiery niezależnej bijatyki

Hed, 1 kwietnia 2012, 13:35

Potwierdzono datę premiery gry Skullgirls, bijatyki, w której wcielimy się w osiem pań uzbrojonych w potężne kombosy i ataki specjalne. Produkcja studia Reverge Labs pojawi się 11 kwietnia na Xbox LIVE i najprawdopodobniej w podobnym terminie na PSN.