Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Paradigm Entertainment


Warner Bros potwierdza przyszłoroczną premierę gry z Terminatorem

Przemysław Zamęcki, 20 listopada 2008, 19:49

Minął ponad rok od czasu, kiedy informowaliśmy o nowej produkcji z uniwersum Terminatora, która miałaby towarzyszyć przyszłorocznej premierze nowego filmu. Przez ten czas, jak można przypuszczać, wokół projektu niewiele się działo, bowiem nie byliśmy świadkami żadnych przecieków ani informacji podtrzymujących zainteresowanie graczy.

Poważne redukcje w szeregach koncernu THQ

Jiker, 4 listopada 2008, 08:28

Zapowiedzi koncernu THQ z początku tego roku okazały się nie być słowami rzuconymi na wiatr. Rozmach cięć, jakim poddane zostały wewnętrzne studia firmy – w tym wspomniane w styczniu Paradigm Entertainment oraz Juice Games – okazał się być jednak większy niż mogliśmy się spodziewać. Zamknięcia bądź też liczne zwolnienia dotyczą w sumie sześciu deweloperów.

Nigdy więcej Juiced i Stuntmana - koncern THQ zmienia plany na przyszłość

Przemysław Zamęcki, 24 stycznia 2008, 07:10

Wbrew wcześniejszemu stanowisku, koncern THQ zdecydował się na usunięcie ze swojej listy wydawniczej gry Frontlines: Fuel of War w wersji na PlayStation 3. Noworoczne cięcia nie ograniczą się jednak tylko do tego tytułu. Również posiadacze starszej konsoli Sony, PlayStation 2, zostaną pozbawieni możliwości zabawy w Destroy All Humans: Big Willy Unleashed.

Atari dostarczy więcej tytułów na Xbox Live Arcade

Misiek, 29 listopada 2007, 10:59

Koncern Atari podał do wiadomości, że zamierza poszerzyć ofertę Xbox Live Arcade o trzy znane tytuły – Tempest, Battlezone oraz Warlords. Znajdziemy w nich tryby z klasyczną, oldschoolową wersją danego tytułu, ale dla tych, którzy nie będą mogli znieść przedpotopowej grafiki, przygotowywane są również usprawnione graficznie wersje, w których rozgrywka zostanie jednak nienaruszona.

Stuntman: Ignition już w sklepach

Misiek, 31 sierpnia 2007, 10:47

Firma THQ poinformowała, że Stuntman: Ignition, tytuł stworzony przez studio Paradigm Entertainment dla PlayStation 2, PlayStation 3 oraz Xboxa 360, właśnie zadebiutował na sklepowych półkach całego świata. Po raz drugi możemy się więc wcielić w rolę filmowego kaskadera.

Premiera Juiced 2 w wersji na PlayStation 3 przesunięta, Stuntman: Ignition skasowany?

Jiker, 12 sierpnia 2007, 17:18

Serwis Gamers-Creed donosi, że gra wyścigowa pod tytułem Juiced 2: Hot Import Nights w wersji na PlayStation 3 nie trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu. Sugerują to zmiany, które firma THQ naniosła na swój aktualny plan wydawniczy.

THQ jest dobrej myśli, pomimo straty 9,3 miliona dolarów

Maciej Jałowiec, 1 sierpnia 2007, 19:00

Dzisiaj firma THQ ogłosiła, że w pierwszym kwartale jej roku fiskalnego 2008 odnotowała stratę na poziomie ponad dziewięciu milionów USD. Co ciekawe, szefostwo firmy nie martwi taki stan rzeczy i spodziewa się sukcesów w nadchodzących miesiącach.

Demo gry Stuntman: Ignition debiutuje na Xbox Live Marketplace

Vercetti, 12 lipca 2007, 18:45

Z drobnymi problemami, ale wreszcie się ukazało. Mowa o demie gry Stuntman: Ignition autorstwa ekipy Paradigm Entertainment, które rano zasiliło ofertę usługi Xbox Live Marketplace, by po chwili… z niej zniknąć. Microsoft zdołał jednak uporać się z problemami technicznymi zaistniałymi w jego serwisie i wszystko wróciło do normy: 642-megabajtowy plik czeka już na xboksowych wielbicieli kaskaderskic

Stuntman: Ignition w wersji na PlayStation 3 dopiero w październiku?

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 10:28

Kolejny produkt na konsolę PlayStation 3 zaliczył opóźnienie. Tym razem padło na grę Stuntman: Ignition, za powstanie której odpowiada studio Paradigm Entertainment, Inc. Pozostałe edycje zadebiutują na rynku zgodnie z planem.

Stuntman: Ignition - nowe informacje

Metatron, 28 lutego 2007, 12:58

Ci, którzy z wypiekami na twarzy dokonywali kaskaderskich wyczynów w popularnej grze Stuntman, z pewnością ucieszą się z wiadomości, że prace nad jej kontynuacją nabierają tempa. Tak jak zapowiadano, nowa odsłona ukaże się na konsole X360, PS2 i PS3. Jej tytuł to Stuntman: Ignition.

Gry z serii Red Faction, MX, Stuntman i Saint's Row głównymi pukntami planu wydawniczego firmy THQ

Jiker, 3 lutego 2007, 10:36

Brian Farrell ujawnił przyszłe plany firmy THQ, w której piastuje stanowisko prezesa. Dokonał tego w trakcie wczorajszej konferencji zorganizowanej z myślą o inwestorach.

Europejska premiera nowej wersji Battlezone za niewiele ponad miesiąc

eLKaeR, 3 stycznia 2007, 16:23

Północnoamerykańscy posiadacze PlayStation Portable grają już od dłuższego czasu w remake słynnej pozycji pt. Battlezone sprzed 27 lat. Klienci z Europy nadal czekają na premierę wspomnianego produktu na Starym Kontynencie, ale już wkrótce ich cierpliwość zostanie wynagrodzona. Battlezone w wersji dla PSP pojawi się bowiem w naszych okolicach dokładnie 9 lutego 2007.

Pierwsze konkretne informacje na temat kontynuacji gry Stuntman

eLKaeR, 18 września 2006, 10:55

Kaskader jest dość niebezpiecznym, ale na pewno emocjonującym zawodem. Jak dotąd swoich sił w tej profesji mogli spróbować posiadacze PlayStation 2 za sprawą gry pt. Stuntman, wydanej w 2002 roku przez Atari. Ta ostatnia korporacja utraciła jednak prawa do wspomnianej marki na rzecz THQ. Sequel powstaje więc już pod innym szyldem – mamy dla Was pierwsze informacje tekstowo-graficzne na jego temat.

Atari na E3

Vercetti, 8 maja 2006, 15:56

Już pojutrze oczy wszystkich osób z branży elektronicznej rozrywki skupią się na hali Convention Center w Los Angeles. Jeden z czołowych wydawców gier stosunkowo długo zwlekał z ujawnieniem swoich planów co do E3.

Posiadacze PSP zagrają w odświeżoną wersję Battlezone

Krystian Smoszna, 5 maja 2006, 07:03

Wyprodukowana w 1980 roku przez Atari gra Battlezone, jest prawdopodobnie pierwszym FPS-em w historii elektronicznej rozrywki. Teraz, po 26 latach od tamtego wydarzenia, ta sama firma planuje odświeżenie starego pomysłu i zaprezentowanie nowej wersji programu użytkownikom konsoli PSP.