Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Warhammer 40,000: Armageddon (PC)

Warhammer 40,000: Armageddon - Da Orks
Warhammer 40,000: Armageddon - Da Orks

dodatek do gry18 sierpnia 2016

Samodzielne rozszerzenie do turowej gry strategicznej w świecie Warhammera 40K autorstwa duetu The Lordz Games Studio oraz Flashback Games. Akcja gry toczy się pod koniec XL milenium, kiedy w systemie planety Armageddon odkryty zostaje opuszczony wrak statku. Podczas próby jego zbadania okazuje się, że był to kolejny podstęp Orków, którzy zamierzają przypuścić największą ofensywę w historii Imperium i ostatecznie zniszczyć ludzką rasę. Podczas zabawy wcielamy się w znanego z pierwowzoru przywódcę Orków Ghazghkulla Thraka, prowadzącego swoje armie przeciwko siłom Kosmicznych Marines oraz Legionu Armageddonu poprzez różne scenerie – od otwartych przestrzeni, aż po tereny miejskie. Warhammer 40,000: Armageddon – Da Orks oferuje całkiem nową, dynamiczną kampanię fabularną, złożoną z 18 misji, a całość uzupełnia znany z podstawki tryb multiplayer za pośrednictwem PBEM++. Do dyspozycji graczy oddano w sumie ponad 400 jednostek, na których wyposażeniu znalazło się 200 zróżnicowanych broni.

Warhammer 40,000: Armageddon - Vulkan's Wrath
Warhammer 40,000: Armageddon - Vulkan's Wrath

dodatek do gry19 marca 2015

Pierwszy duży dodatek do kosmicznej strategii RTS Warhammer 40,000: Armageddon, opracowanej we współpracy studia The Lordz Games z firmą Slitherine. Rozszerzenie zatytułowane Vulkan’s Wrath rozwija fabułę gry podstawowej, opisując wydarzenia z drugiej wojny o planetę Armageddon. W jej newralgicznym momencie do walki przyłączyły się trzy zakony Space Marines, a kampania fabularna gry koncentruje się na poczynaniach Salamander. Całość podzielona została na 10 misji, podczas których możemy wykorzystać wszystkie zalety i zdolności specjalne oddziału, broniąc mieszkańców planety przed okrutnym losem, jaki zgotowali im Orkowie. Dodatek nie wprowadza żadnych zmian w kwestiach technicznych, a w zabawie – podobnie jak w grze podstawowej – możemy uczestniczyć w pojedynkę, bądź rywalizując ze znajomym w asynchronicznym trybie multiplayer za pośrednictwem PBEM++.

Golgotha

cena: 20,00 zł

DLC10 marca 2016

Pakiet oferuje nową kampanię fabularną sił imperialnych pod dowództwem Yarricka, rozgrywającą się 50 lat po drugiej wojnie o planetę Armageddon. Scenariusz podzielony jest na dziesięć obszernych misji, w trakcie których gracz ściera się z Orkami i armią Ghazghkulla Maga Uruka Thraki.

Glory of Macragge

cena: 20,00 zł

DLC21 maja 2015

Pakiet oferuje nową kampanię fabularną dla Space Marines, rozgrywającą się w newralgicznym momencie drugiej wojny o planetę Armageddon. Scenariusz podzielony jest na trzy akty (Honoured Arrival, Tartarus to Infernus oraz Glorious Triumph), składające się w sumie z jedenastu obszernych misji.

Untold Battles

cena: za darmo

DLC20 lutego 2015

Pakiet pięciu nowych scenariuszy, oferujących szereg zróżnicowanych misji - począwszy od zadań typu search and destroy, a skończywszy na last stand. Dodatek wprowadza do gry możliwość pokierowania armią orków.