Ślub w erze Twitcha; ceremonię streamerskiej pary oglądały tysiące fanów

Pewna popularna streamerka – Wendy „Natsumiii” Luo, postanowiła transmitować na Twitchu swoja ceremonię ślubną. Dzięki temu w uroczystości wzięło udział ponad 60 tys. fanów.

Ślub w erze Twitcha; ceremonię streamerskiej pary oglądały tysiące fanów
Źródło fot. Twitter, Wendy, Twitch
i

Rozmaici steamerzy już niejednokrotnie udowodnili, że prywatność w ich fachu to pojęcie względne. W dzisiejszych czasach użytkownicy takich platform, jak chociażby Twitch, chętnie relacjonują nawet najbardziej prozaiczne sytuacje ze swojego życia.

Trudno zresztą się temu dziwić – niech pierwszy rzuci kamień ten, kto nie oglądał streama z gotowania (które swoją drogą są już passé). Być może za sprawą gwiazdy Twitcha – Wendy „Natsumiii” Luo – niedługo modne staną się transmisje… ślubów.

Wszyscy goście mile widziani

Owa streamerka wraz ze swoim partnerem Abe „BaboAbe” Chung wpadli na pomysł, by zaprosić na transmisję, tego najważniejszego w ich życiu dnia, wszystkich swoich obserwatorów. Natomiast finalnie w szczytowym momencie ślubu uczestniczyło aż 60 tys. Fanów, co jest liczbą robiąca ogromne wrażenie (pod tym linkiem możecie obejrzeć całą relację).

Co ciekawe, na uroczystości osobiście stawili się również inni znani streamerzy, którzy nawet pomagali w relacji (Jeremy „Disguised Toast” Wang nosząc kamerkę, robił za żywy statyw). Była to więc doskonała okazja dla fanów, by zobaczyć w jednym miejscu wszystkich swoich idoli.

Kiedy Abe i Wendy stali przy ołtarzu ślubując sobie miłość wierność i uczciwość małżeńską, tysiące widzów prowadziło między sobą konwersację, przesyłając życzenia nowożeńcom. Natomiast cały stream zakończył się w momencie, gdy wszyscy zebrani na miejscu goście udali się na potańcówkę.

Trzeba przyznać, że pomysł Natsumiii i jej – już męża – BaboAbe, był strzałem w dziesiątkę. Rzadko kiedy zdarza się by w transmisji brało udział tak wiele osób. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na kolejne tego typu relacje – które najpewniej są tylko kwestią czasu.

Więcej na temat:   rozrywka   Twitch

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
3

Jego film ma 92 mln wyświetleń na YouTube, a i tak zarobił na nim „grosze”

Okazuje się, że można zrobić film, który osiągnie ponad 90 mln wyświetleń na YouTube i prawie w ogóle na nim nie zarobić. Tak jak w przypadku Setha Evermana i jego parodii piosenki „Bad Guy”.

Jego film ma 92 mln wyświetleń na YouTube, a i tak zarobił na nim „grosze”

Zarabianie na Twitchu ma być łatwiejsze, nadchodzą nowe formy monetyzacji

Twitch wprowadza zmiany, które umożliwią wykorzystywanie reklam w mniej irytujący sposób. Platforma planuje skupić się także na ułatwieniu monetyzacji dla streamerów.

Zarabianie na Twitchu ma być łatwiejsze, nadchodzą nowe formy monetyzacji

Na polskim Twitchu zarządził EWROON z ponad 1,5 miliona obejrzanych godzin

Kolejny miesiąc przyniósł zmiany na polskim Twitchu. Odporny na nie, jest jedynie EWROON, który nadal zajmuje pierwsze miejsce podium z 1,5 miliona obejrzanych godzin.

Na polskim Twitchu zarządził EWROON z ponad 1,5 miliona obejrzanych godzin