36 lat na karku i wciąż sypie headami jak z rękawa. Legenda polskiego CSGO ciągle w formie

Chociaż polskie drużyny CSGO w ciągu ostatnich lat nie biją się o najwyższe stawki, nie oznacza to, że nie przysparzają nam żadnych emocji. Ta akcja z ostatniego meczu drużyny HONORIS mogła przypomnieć nam czasy starego Virtus.pro.

36 lat na karku i wciąż sypie headami jak z rękawa. Legenda polskiego CSGO ciągle w formie
Źrodło fot. Esport NOW/DreamHack
i

Entuzjastom CSGO z pewnością nie trzeba przybliżać sylwetki Wiktora „TaZa” Wojtasa – legendy polskiej e-sportowej sceny tej gry (a wcześniej także CS 1.6).

Zawodnik współtworzył kultową już Złotą Piątkę, która pod nazwą Virtus. Pro była na szczycie CSGO kilka lat temu. Chociaż obecnie Virtusów już nie ma, to doświadczony zawodnik potrafi pokazać dawny blask na serwerze.

Pros stary, ale jary

TaZ jest obecnie jednym z najstarszych aktywnych zawodników na profesjonalnej scenie CSGO. 36-latek występuje w barwach drużyny HONORIS – zespołu, który sam założył w 2020 roku wraz z innym legendarnym graczem – Filipem „NEO” Kubskim.

HONORIS, chociaż nie znajduje się w ścisłej światowej „topce” (obecnie #59 światowego rankingu), regularnie bierze udział w turniejach różnej maści.

Podczas ostatniego meczu rozgrywanego z drużyną Endpoint (1/8 finału CCT Europe Series 3) TaZ popisał się clutchem 1 vs 4, którego nie powstydziłby się za swoich najlepszych lat.

Patrząc na powyższy klip, trudno nie wrócić wspomnieniami do dni chwały tego zawodnika, kiedy znany był z wygrywania praktycznie każdej niemożliwej sytuacji.

Wiktorowi życzymy więc jak najwięcej ugranych clutchy w nadchodzących meczach. Oby forma rosła, niezależnie od wieku.

Więcej na temat:   CSGO

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
1

„Najgorszy Major ever” - finał turnieju CSGO wynudził kibiców

Wczoraj zakończył się Major IEM Rio. Mimo początkowych pozytywnych emocji wokół turnieju, finalnie fani oceniają go bardzo surowo.

„Najgorszy Major ever” - finał turnieju CSGO wynudził kibiców

Kiedy nowa operacja w CSGO 2022?

Nowe operacje to coś, na co czekają wszyscy fani CSGO. Ale kiedy właściwie możemy spodziewać się debiutu kolejnego zestawu map? Tego dowiecie się w tym tekście.

Kiedy nowa operacja w CSGO 2022?

Fani oszaleli ze szczęścia; łzy radości z powodu awansu na IEM Rio

Imperial jest ostatnią drużyną, której udało się zakwalifikować na IEM Rio 2022. Nadchodzący turniej może być niezapomnianym wydarzeniem dla brazylijskich fanów.

Fani oszaleli ze szczęścia; łzy radości z powodu awansu na IEM Rio