Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Babylon Project - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry The Babylon Project z gatunku Gry Symulacje na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku261,8 MB

data aktualizacji5 września 2005

pobrań25728

pobrań (7 dni)107

Pobierz plik za darmo

The Babylon Project to próba przeniesienia świata z popularnego serialu Babylon 5 do środowiska gry Freespace 2. Początkowo (w 1999 roku) była to modyfikacja tego programu, dzisiaj – po opublikowaniu kodu źródłowego - jest już pełnoprawnym, choć wciąż darmowym produktem, skierowanym do wszystkich fanów serialu.

Podobnie jak pierwowzór, tak i The Babylon Project jest kosmicznym symulatorem o charakterze zręcznościowym, z tą różnicą, że wszystkie okręty, nazwy własne oraz tło fabularne scenariuszy zawartych w kampanii, nawiązują do wspomnianego wyżej serialu. Autorzy postarali się o wierne odtworzenie zarówno modeli statków jak i ogólnych niuansów związanych ze światem telewizyjnego tasiemca. Wykorzystano m.in. oryginalne ścieżki dialogowe, muzykę oraz fragmenty scen video. W grze niezapomniano również o trybie multiplayer, w którym gracze mogą polatać znanymi z serialu Babylon 5 myśliwcami i toczyć walki pomiędzy sobą.

Gra wykorzystuje zmodyfikowany silnik Freespace 2 i nie potrzebuje oryginalnej wersji tego programu do działania. Wraz z programem dostępne są różne kampanie, które trzeba zainstalować niezależnie od rdzenia gry. Pierwszym pakietem scenariuszy jest zestaw pięciu misji, skupiający się na potyczkach pomiędzy Ziemią a Minbari.

Uwaga: Do rozrywki jednoosobowej wymagany jest pakiet misji, np. Earth - Minbari War.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl