Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Age of Empires Online - Full game installer - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry Age of Empires Online z gatunku Gry Strategiczne w wersji Full game installer na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku2270,6 MB

pobrań19808

pobrań (7 dni)29

data aktualizacji5 marca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Age of Empires Online gra Full game installer

W tym archiwum znajdziesz instalator gry Age of Empires Online, czyli RTS-a korzystający z modelu free-to-play. Produkcja została porzucona przez firmę Microsoft, a serwery wyłączono w 2014 roku. Gry dzisiaj nie da się uruchomić natywnie, ale ten instalator jest przydany gdyż wymaga go Project Celeste, czyli mod, który wskrzesza tę grę, zapewnia nowy system sieciowy i usuwa wszystkie mikropłatności.

Aby bawić się dzisiaj w Age of Empires Online najpierw zainstaluj grę tym instalatorem. A potem zainstaluj Celeste Launcher. Łącznie te dwie rzeczy zapewnią Ci w pełni darmowego RTS-em o najwyższej jakości, oferującego bogatą zawartość zarówno dla samotnego gracza, jak i osób preferujących multiplayer.

  • data aktualizacji: 5 marca 2021
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 2270,6 MB

Pliki do gry Age of Empires Online

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Age of Empires Online - Full game installer gra 2270,6 MB 2021.03.05 19,8K 29
Age of Empires Online - Celeste Launcher (Age of Empires Online Celeste Fan Project) v.3.6.0 mod 8,3 MB 2021.08.22 2,7K 7