Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

A Story About My Uncle - Lenma v.1.0.7.8 - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry A Story About My Uncle z gatunku Gry Zręcznościowe w wersji Lenma v.1.0.7.8 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku236,3 MB

pobrań96

pobrań (7 dni)14

data aktualizacji2 listopada 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

A Story About My Uncle gra Lenma v.1.0.7.8

W tym archiwum znajdziecie prototyp/demo gry Lenma, autorstwa grupy Helvetica Scenario. Projekt zaczął jako darmowa produkcja i to jest jej ostatnia wersja. Potem rozwinięto ją do komercyjnej gry, którą można kupić na Steamie.

Opis:

To pierwszoosobowa platformówka wzorowana na Mirror’s Edge, zwłaszcza na trasach dodanych do tego tytułu w rozszerzeniu DLC. Wcielamy się w mistrza parkouru pędzącego po stale transformujących się planszach. Możemy biegać po ścianach i wykonywać szalone skoki oraz inne akrobacje. Mapy są kompletnie abstrakcyjne, ale sam system ruchu jest całkiem realistyczny. Czuć, że postać ma swoją wagę, a jej wyczyny pozostają mniej więcej w zgodzie z prawami grawitacji. Sprawia to, że pokonywanie przeszkód jest bardzo satysfakcjonujące, a cała gra daje dużo radości.

  • data aktualizacji: 2 listopada 2021
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 236,3 MB

Pliki do gry A Story About My Uncle

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

A Story About My Uncle - Lenma v.1.0.7.8 gra 236,3 MB 2021.11.02 82 14