Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Call of Duty: Black Ops II - Aspect Ratio Fix (Widescreen Fixer) v.3.4 r737 - Mod do gry - Download

Plik Aspect Ratio Fix (Widescreen Fixer) v.3.4 r737 to modyfikacja do gry Call of Duty: Black Ops II z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1,9 MB

pobrań76

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji6 lipca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Call of Duty: Black Ops II mod Aspect Ratio Fix  (Widescreen Fixer) v.3.4 r737

Aspect Ratio Fix (Widescreen Fixer) to narzędzie do gry Call of Duty: Black Ops II, której autorami są David Rudie/HaYDeN. Jeśli projekt przypadnie Ci do gustu to warto rozważyć wsparcie jego twórców za pośrednictwem PayPala.

Opis:

Projekt pozwala usunąć błędy związane z niewłaściwym wyświetlaniem proporcji obrazu w Call of Duty: Black Ops 2. Dodatkowo umożliwia prawidłowe wycentrowanie elementów interfejsu.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum i uruchom „Widescreen Fixer.exe”. W sekcji „Select Game” z rozwijanego menu wybierz Call of Duty: Black Ops 2. Obok masz ikonę koła Zembatego, kliknij na nią. To otworzy menu gry gdzie dokonasz konfiguracji. Dla każdej wersji gry (singleplayer i multi, jak również wersje z aktualizacjami) musisz wprowadzić zmiany odrębnie,. Potem zapisz zmiany(Save Settings) i naciśnij „Close Window”

Powrócisz to głównego okna Widescreen Fixera. Wejdź w zakładkę „Settings”. Na samym dole zaznacz „Control”, „Alt” lub „Shift”. Potem kliknij na pustą sekcję obok i wciśnij wybrany przez siebie klawisz. W ten sposób skonfigurujesz skrót klawiszowy aktywujący poprawkę. Przykładowo, jeśli zaznaczysz ALT, a w pustej sekcji podasz „p” to fix aktywowany będzie skrótem ALT-

Uruchom potem grę i aktywuj skrót klawiszowy. Możesz potem zminimalizować grę do pulpitu i zerknąć na okno „Widescreen Fixer.exe” w zakładce „Main” w sekcji „ Fix Enabled” powinno być „yes” jeśli poprawka została właściwie aktywowana.

  • data aktualizacji: 6 lipca 2021
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 1,9 MB

Pliki do gry Call of Duty: Black Ops II

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Call of Duty: Black Ops II - Black Ops II Toggle HUD mod 4,8 MB 2016.12.14 936 2
Call of Duty: Black Ops II - Aspect Ratio Fix (Widescreen Fixer) v.3.4 r737 mod 1,9 MB 2021.07.06 74 2