Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

0 A.D. - 0 A.D. v.0.24 Alpha - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry 0 A.D. z gatunku Gry Strategiczne w wersji 0 A.D. v.0.24 Alpha na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku845,9 MB

pobrań1538

pobrań (7 dni)52

data aktualizacji23 marca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

0 A.D. gra 0 A.D.  v.0.23 Alpha

0 A.D. to darmowa gra oparta na modelu open source. Projekt opracował zespół Wildfire Games.

Opis:

0 A.D. to wyśmienitej przykład gry stworzonej przez fanów konkretnej kategorii, którzy – nie będąc do końca zadowoleni z profesjonalnych produkcji – postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. W tym przypadku nie jest to próba wiernego odtworzenia jednej konkretnej pozycji. Zamiast tego autorzy opracowali nowego historycznego RTS-a, który wzorowany jest na serii Age of Empires, ale nie trzyma się niewolniczo jej rozwiązań.

Gra pozwala objąć dowództwo nad jedną z ośmiu antycznych cywilizacji. Tak jak w cyklu studia Ensemble duży nacisk położono tu nie tylko na prowadzenie wojen, ale również na elementy ekonomiczne, oferując rozbudowany model gospodarczy i wiele opcji rozwoju miast.

Projekt jest ulepszany od kilkunastu lat. W tym czasie dorobił się bogatej zawartości i bardzo dobrego zbalansowania. Do tego niedawno autorzy porzucili dwuwymiarową grafikę i przestawili się na ładny silnik 3D. Źródło:

Jeśli 0 A.D. przypadnie Wam do gustu to warto rozważyć finansowe wsparcie jego autorów.

  • data aktualizacji: 23 marca 2021
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 845,9 MB