Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sid Meier's Civilization II - Freeciv v.2.6.4 - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry Sid Meier's Civilization II z gatunku Gry Strategiczne w wersji Freeciv v.2.6.4 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku34,7 MB

pobrań2869

pobrań (7 dni)120

data aktualizacji6 kwietnia 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Sid Meier's Civilization II gra Freeciv v.2.6.2

Freeciv to darmowa gra oparta na modelu open source. Projekt opracował zespół Freeciv Project.

Opis:

W przypadku gry Freeciv tytuł tłumaczy praktycznie wszystko. Jest to darmowa strategia turowa wzorowana na klasycznej serii Sid Meier’s Civilization. Autorzy oparli się przede wszystkim na trzech pierwszych odsłonach, toteż dostępne są zestawy zasad wiernie odtwarzające te produkcje. Można jednak skorzystać także z zestawów wprowadzających liczne zmiany oraz nowości, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Całość przeznaczona jest głównie do rozgrywek multiplayer, w których może brać udział do 126 graczy. Prowadzi to do niezwykle rozbudowanych sieciowych kampanii, potrafiących trwać długie tygodnie. Autorzy nie zapomnieli przy tym o odpowiedniej sztucznej inteligencji, mogącej skutecznie zastąpić brakujących użytkowników.

Gra cieszy się sporą popularnością i jest od dawna rozwijana, dzięki czemu imponuje zawartością. Do wyboru mamy ponad pół tysiąca frakcji, a zabawę możemy sobie urozmaicić licznymi modami. Ponadto fani opracowali wiele lokalizacji, wśród których nie zabrakło polskiej wersji językowej.

Jeśli Freeciv przypadnie Wam do gustu to warto rozważyć finansowe wsparcie jego autorów.

  • data aktualizacji: 6 kwietnia 2021
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 34,7 MB