Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Resident Evil 5 - 1 Stage Only 4-2 Extreme Worship Area v.1.0 - Mod do gry - Download

Plik 1 Stage Only 4-2 Extreme Worship Area v.1.0 to modyfikacja do gry Resident Evil 5 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku59,1 MB

data aktualizacji16 maja 2020

pobrań160

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Resident Evil 5 mod 1 Stage Only 4-2 Extreme Worship Area v.1.0

1 Stage Only 4-2 Extreme Worship Area to modyfikacja do gry Resident Evil 5 Gold Edition, której autorem jest Umar Beoulves.

Opis:

Mod przeznaczony jest dla weteranów Resident Evil 5, którzy pragną bardziej ekstremalnych wyzwań. Projekt mocno podnosi poziom trudności w sekcji kampanii znanej jako Worship Area.

Autor zwiększył siłę i agresywność przeciwników, zmienił typu zombiaków, które spotykamy, dodał nowego bossa (Uroborosa) oraz trzech sub-bossów (Guardian of Insanity, JJ oraz New The Executioner).

Aby to zbalansować zwiększono liczbę dostępnych w lokacjach przedmiotów i broni. Ponadto autor dodał sporo nowych utworów muzycznych.

Projekt jest pewnego rodzaju demem większej modyfikacji Resident Evil Transformation Extreme mod, która wprowadzi analogiczne zmiany do całej kampanii.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum i skopiuj uzyskany w ten sposób folder „NativePC_MT” do folderu z grą i wyraź zgodę na podmianę plików.

  • data aktualizacji: 16 maja 2020
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 59,1 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl