Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Still Life - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Still Life z gatunku Gry Przygodowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku247 MB

pobrań3052

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji2 marca 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Klasyczna gra przygodowa wyprodukowana przez firmę Microids, która jest odpowiedzialna za powstanie serii „Syberia”. „Still Life” prezentuje scenariusz, który z powodzeniem mógłby zostać wykorzystany do wyprodukowania klasycznego filmu akcji.

Fabuła gry koncentruje się na dwóch postaciach. Gracz nie steruje jednak nimi jednocześnie. Rozpoczynając zabawę poznaje Victorię McPherson, młodą agentkę FBI. Aktualnie rozwiązuje ona sprawę pięciu tajemniczych morderstw w Chicago. W pewnym momencie gry odwiedza ona dom swego dziadka, który również pracował dla FBI. Odkrywa tam nowe ślady dotyczące seryjnego mordercy, którego próbuje wytropić. Okazuje się, iż identycznych morderstw dokonano kilkadziesiąt lat temu w Pradze. W tym momencie akcja gry przenosi nas do roku 1929. Gracz przejmuje kontrolę nad dziadkiem Victorii. Cała zabawa polega na skojarzeniu podobieństw pomiędzy ich śledztwami, co pozwoli na wytropienie seryjnego mordercy.

Uwaga: Demo zawiera kilka pierwszych lokacji z gry. Pozwala na zagranie oboma bohaterami (Victoria oraz Gus).

  • data aktualizacji: 2 marca 2005
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 247 MB

Pliki do gry Still Life

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Still Life demo 247 MB 2005.03.02 3,1K 1