Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Still Life

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Thief 4, Fight Night Round 4) 30/11/09

Jiker, 30 listopada 2009, 13:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: przejęcie twórców Syberii, Amerzone oraz Still Life, dodatek DLC i aktualizacja Fight Night Round 4, banowanie graczy pecetowej wersji Modern Warfare 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Still Life 2 w produkcji

Krystian Smoszna, 7 grudnia 2007, 08:34

W listopadzie przyszłego roku dowiemy się wreszcie kto był mordercą w grze przygodowej Still Life. Odpowiedź na nurtujące fanów pytanie zostanie udzielona w drugiej odsłonie cyklu, którą wczoraj oficjalnie zapowiedziała francuska firma Microids.

Still Life już jest

Krooliq, 18 kwietnia 2005, 09:51

Firma The Adventure Company podała właśnie do wiadomości, że tak jak wcześniej zapowiadała, tak też się stało i najnowsza przygodówka wyprodukowana przez zespół developerski Microids, czyli gra Still Life trafiła już do sklepów w Północnej Ameryce. Niestety dalej nie wiadomo, kiedy i czy ten tytuł pojawi się u nas.

Still Life w "złocie"

Krystian Smoszna, 1 kwietnia 2005, 09:24

Mimo obaw związanych z wykupieniem przez UbiSoft kanadyjskiego oddziału firmy Microids, tej ostatniej bez problemów udało się dotrzymać terminu wydania przygodówki o nazwie Still Life. Gra osiągnęła właśnie „złoty” status i zgodnie z planem, trafi na amerykański rynek już za dwa tygodnie.

UbiSoft obejmuje kontrolę nad kandyjskim oddziałem Microids

Krystian Smoszna, 3 marca 2005, 08:50

W biznesie nie ma miejsca na sentymenty – tak można by podsumować próby przejęcia większościowego pakietu akcji UbiSoft przez koncern Electronic Arts. Francuska firma wzbudziła w wielu z Was ogromną sympatię wysiłkami, jakie podejmowała, aby odsunąć dalsze niebezpieczeństwa. Tymczasem UbiSoft idzie tą samą drogą co konkurent zza Oceanu, tyle że bardziej humanitarną.

Demo Still Life już dziś!

Krooliq, 1 marca 2005, 09:03

Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich entuzjastów gier przygodowych. Kanadyjska firma Microids, czyli twórcy nowej produkcji pt. Still Life, zapowiadała w zeszłym tygodniu publikację wersji demonstracyjnej tej gry. Tak też się stało i dziś o godzinie 16 na Oficjalnej Stronie Gry pojawi się demo tej przygodówki.

Twórcy Post Mortem i serii Syberia szykują demo Still Life

eLKaeR, 26 lutego 2005, 09:41

Jeśli jesteście entuzjastami przygodówek, to zapewne dobrze wspominacie Post Mortem oraz obie części cyklu Syberia. Owe marki powstały dzięki staraniom ludzi z kanadyjskiej firmy developerskiej Microids, która opracowuje obecnie zupełnie nowy produkt elektroniczno-rozrywkowy o nazwie Still Life. Na oficjalnej internetowej witrynie tego projektu trwa odliczanie przed ukazaniem się wersji demo.