Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Star Wars: Battlefront II (2005) - Polis Massa v.1.0 - Mod do gry - Download

Plik Polis Massa v.1.0 to modyfikacja do gry Star Wars: Battlefront II (2005) z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku102,7 MB

data aktualizacji6 sierpnia 2019

pobrań119

pobrań (7 dni)39

Pobierz plik za darmo
Star Wars: Battlefront II mod Polis Massa v.1.0

Polis Massa to modyfikacja do Star Wars: Battlefront II (wersji z 2005 roku), której autorem jest Harrisonfog (polecamy zajrzenie na kanał YouTube twórcy, w którym publikuje on filmiki pokazujące swoje projekty). Jeśli mod przypadnie Wam do gustu to warto rozważyć wsparcie jego twórcy za pośrednictwem Patreona.

Opis:

Mod oferuje nową wersję mapy Polis Massa. Autor podmienił wszystkie tekstury na nowe, o znacznie wyższej rozdzielczości. Dodano także zupełnie nową grafikę pustki kosmicznej, wprowadzono nowy pas asteroidów oraz zaimplementowano mini-mapę w HD

Instrukcje:

Jako, że mod zastępuje oryginalną mapę w grze, jego instalacja przebiega inaczej niż w przypadku typowych fanowskich map do Star Wars: Battlefront II.

Aby zainstalować moda należy wypakować archiwum i skopiować plik pol1.lvl do …”Gamedata/data/lvl_pc/ Pol\” i wyrazić zgodę na podmianę pliku. Oczywiście, wpierw polecamy zrobienie kopii zapasowej pliku z oryginalną wersją mapy.

Potem wystarczy załadować tak przerobiony poziom z menu gry.

Uwaga: mod opracowano z myślą o współpracy z Star Wars: Battlefront II HD Graphics Mod tego samego autora. Bez tej modyfikacji mapa może być zbyt ciemna.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz