Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Star Wars: Battlefront II (2005) - Mustafar Rezzed v.1.1 - Mod do gry - Download

Plik Mustafar Rezzed v.1.1 to modyfikacja do gry Star Wars: Battlefront II (2005) z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku85,1 MB

data aktualizacji6 czerwca 2019

pobrań309

pobrań (7 dni)16

Pobierz plik za darmo
Star Wars: Battlefront II (2005) mod Mustafar Rezzed v.1.0

Mustafar Rezzed to modyfikacja do Star Wars: Battlefront II (wersji z 2005 roku), której autorem jest Harrisonfog (polecamy zajrzenie na kanał YouTube twórcy, w którym publikuje on filmiki pokazujące swoje projekty)

Opis:

Projekt oferuje ulepszoną wersję mapy Mustafar, osadzonej na tytułowej planecie planetą położonej w układzie Mustafar w sektorze Atravis na Zewnętrznych Rubieżach. Harrisonfog zafundował temu poziomowi gruntowny lifting, podmieniając wszystkie tekstury na nowe, prezentujące znacznie wyższy poziom detali. Poprawił także jakość obiektów otoczenia oraz efektów świetlnych oraz lawy.

Podczas ulepszania mapy Mustafar autor dbał, aby jak najwierniej oddawała to, co pamiętamy ze srebrnego ekranu. Z tego powodu zmieniono kilka detali, jak kolorystykę czy ekrany paneli sterowania.

Instrukcje:

Jako, że mod zastępuje oryginalną mapę w grze, jego instalacja przebiega inaczej niż typowych fanowskich map do Star Wars: Battlefront II.

Aby zainstalować moda należy wypakować archiwum do …”Gamedata/data/lvl_pc/dea” i wyrazić zgodę na podmianę pliku. Oczywiście, wpierw polecamy zrobienie kopii zapasowej pliku z oryginalną wersją mapy. Potem wystarczy załadować tak przerobiony poziom z menu gry.

Uwaga: mod opracowano z myślą o współpracy z Star Wars: Battlefront II 2017 HD Graphics Mod tego samego autora. Bez tej modyfikacji mapa może być zbyt ciemna.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz