Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Resident Evil 2 - Resident Evil 2 Invisible Enemy Mode v.1.0.1 - Mod do gry - Download

Plik Resident Evil 2 Invisible Enemy Mode v.1.0.1 to modyfikacja do gry Resident Evil 2 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku76,2 MB

data aktualizacji3 lipca 2019

pobrań712

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo
Resident Evil 2 mod Resident Evil 2 Invisible Enemy Mode v.0.5

Resident Evil 2 Invisible Enemy Mode to modyfikacja do gry Resident Evil 2, której autorem jest Crazy Potato.

Opis:

Zgodnie z tytułem, projekt wprowadza do gry wariant rozgrywki Invisible Mode. Wzorowany jest on na nazwanym tak samo trybie, który odblokowywany był w wydanym w 2015 roku remake’u Resident Evil HD po przejściu kampanii. Powodował on, że wszyscy przeciwnicy stawali się niewidzialni, a gracz musiał polegać na słuchu przy lokalizowaniu nieprzyjaciół.

W Resident Evil 2 Invisible Enemy Mode działa to dokładnie w ten sam sposób. Mod pozwala jednak wybrać, czy chcemy niewidzialnych zombie, czy niewidzialnego Mr. X’a. Oczywiście, można również włączyć jednocześnie obie te opcje.

Instrukcje:

1.Pobierz Mod Managera i wypakuj go do nowego folderu np. „Fluffy”, a następnie skopiuj ten folder do folderu z grą. Struktura folderów powinna wyglądać np. tak: „….\RESIDENT EVIL 2 BIOHAZARD RE2\Fluffy\”

2. Pobierz Resident Evil 2 Invisible Enemy i wypakuj archiwum do „…„….\RESIDENT EVIL 2 BIOHAZARD RE2\Fluffy\Games\RE2R\Mods”

3.Uruchom Mod Managera jako administrator.

4. W Mod Managerze wejdź do menu, potem wybierz „Game” -> „Select Resident Evil 2 Remake” -> „Manage Mods” - > "Full Mod List”. Na koniec wybierz „Re-read game archives”, po zrobieniu tego oba warianty Resident Evil 2 Invisible Enemy (dla zombiaków i dla Mr. X’a) powinny pojawić się na liście modów. Kliknij na jeden z nich lub oba, a Mod Manager je zainstaluje.

  • data aktualizacji: 3 lipca 2019
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 76,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl