Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Andromeda – Unique Standing Stones of Skyrim v.1.09 - Mod do gry - Download

Plik Andromeda – Unique Standing Stones of Skyrim v.1.09 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1,1 MB

pobrań3176

pobrań (7 dni)27

data aktualizacji2 listopada 2019

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod Andromeda – Unique Standing Stones of Skyrim v.1.07

Andromeda – Unique Standing Stones of Skyrim to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, której autorem jest Enai Siaion. Jeśli mod przypadnie Ci do gustu to warto rozważyć wsparcie jego autora za pośrednictwem Patreona.

Opis:

W świecie The Elder Scrolls V: Skyrim można natknąć się na magiczne głazy, zapewniające bonusy. Niestety, są one mało różnorodne i się powtarzają. Ten mod to zmienia.

Dzięki Andromeda – Unique Standing Stones of Skyrim każdy z takich głazów zapewnia dwie unikalne zdolności zaraz po odkryciu. Co więcej, gdy odkryjemy wszystkie głazy w świecie gry, każdy z nich przyznaje nam dodatkową zdolność.

Wszystkie te zdolności zaprojektowano tak, aby nie psuły balansu rozgrywki oraz zachęcały graczy do tworzenia nowych kombinacji rozwoju bohatera. Ponadto mod jest świetnie wykonany, a odkrywaniu głazów towarzyszy doskonałe skrypty i nowe elementy graficzne.

Instalacja:

Do zainstalowania moda wykorzystaj program Nexus Mod Manager.

Alternatywnie możesz wypakować archiwum do folderu „Data” i aktywować moda w launcherze gry The Elder Scrolls V: Skyrim.

Uwaga: mod do działania wymaga dodatku Dawnguard.

  • data aktualizacji: 2 listopada 2019
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 1,1 MB