Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - A Witcher's Adventure - LE Backport v.1.39 beta - Mod do gry - Download

Plik A Witcher's Adventure - LE Backport v.1.39 beta to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1351 MB

pobrań814

pobrań (7 dni)21

data aktualizacji23 czerwca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod A Witcher's Adventure - LE Backport v.1.3 beta

A Witcher's Adventure - LE Backport to mod do The Elder Scrolls V: Skyrim, którego autorem jest Gardden.

Opis:

Zgodnie z tytułem, mod wprowadza do The Elder Scrolls V: Skyrim elementy wzorowane na serii Wiedźmin. Wśród nich znalazły się 43 miecze zaczerpnięte wprost z gry The Witcher 3: Wild Hunt wraz z dodatkowymi surowcami do craftingu tych broni. Co ciekawe, autor otrzymał na to zgodę od studia CD Projekt RED.

A Witcher's Adventure - LE Backport wzbogaca również rozgrywkę o wiedźmińskie znaki i system alchemiczny, jak również pokaźny zestaw umiejętności i zdolności wzorowanych na tych, którymi mógł się pochwalić Geralt.

Modyfikacja oferuje wiele okazji do zabawy wszystkimi tymi elementami. Projekt wprowadza do Skyrima dziewięć nowych potworów z uniwersum Wiedźmina, jak również dodatkową lokację w postaci Kaer Fendargh. Do tego dochodzi pięć autorskich przygód fabularnych.

Projekt ma podtytuł „LE Backport” gdyż jest konwersją moda, który pierwotnie opracowano z myślą o The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition.

Instrukcje:

Najpierw zainstalujcie Skyrim Script Extender (SKSE), SkyUI, Spell Perk Item Distributor oraz powerofthree's Papyrus Extender (skopiujcie zawartość folderu „Data” moda do folderu „Data” w miejscu zainstalowania gry)

Do zainstalowania A Witcher's Adventure użyjcie programu Mod Manager. Alternatywnie możesz ręcznie wypakować archiwum do folderu „Data” w miejscu zainstalowania gry. Potem aktywuj moda w kliencie.

  • data aktualizacji: 23 czerwca 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 1351 MB