Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Falskaar v.1.2.1Final - Mod do gry - Download

Plik Falskaar v.1.2.1Final to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku573,6 MB

pobrań106975

pobrań (7 dni)20

data aktualizacji20 października 2019

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod Falskaar 1.1.5

Falskaar to opracowana przez AlexanderJVelicky potężna modyfikacja do The Elder Scrolls V: Skyrim, która rozbudowuje grę o tytułową krainę. Ziemie te przez sześć wieków zamieszkiwał lud Nordów, choć historia tego miejsca sięga znacznie dalej. Mod oferuje nową kampanię, która starcza na około 20 godzin zabawy. Jej opowieść zaczyna się, gdy bohater gracza dzięki magicznemu portalowi dociera do Falskaar. Jego przybycie zapowiadała stara przepowiednia, według której wojownik znany jako Wędrowiec ocali krainę przez złem.

Poza kampanią autorzy przygotowali również liczne zadania poboczne oraz dodatkowe uzbrojenie, przedmioty oraz księgi. Rozgrywkę uatrakcyjnia nowa ścieżka dźwiękowa. Mod jest bardzo dobrze wykonany. Terytoria Falskaar opracowano ręcznie, zapełniając je ciekawymi lokacjami oraz intrygującymi postaciami niezależnymi. Również wszystkie zadania zostały bardzo dopracowane i nie odbiegają jakością od tych z podstawowej wersji gry.

Aby zainstalować moda musicie:

1.Wypakować zawartość archiwum do katalogu „…Skyrim/Data”, a następnie aktywować Falskaar.esm w menu startowym gry, ustalając go jako możliwe najwcześniejszy plik, który gra załaduje, zaraz po dodatkach DLC.

2. Po uruchomieniu pograjcie kilka godzin w Skyrim, aby pozwolić danym z moda ustabilizować się w świecie gry.

3.Nastepnie odszukajcie postać imieniem Jalamar w mieście Riften. Znajdziecie go przy rynku, w gospodzie lub też przy północnej bramie. W rozmowie z nim będziecie mogli podjąć się zadania rozpoczęcia wyprawy do Falskaar.<br>

  • data aktualizacji: 20 października 2019
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 573,6 MB