Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Star Wars: Battlefront II - Realistic Kashyyyk - Mod do gry - Download

Plik Realistic Kashyyyk to modyfikacja do gry Star Wars: Battlefront II z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku173,3 MB

data aktualizacji6 sierpnia 2019

pobrań544

pobrań (7 dni)54

Pobierz plik za darmo
Star Wars: Battlefront II mod Realistic Kashyyyk

Realistic Kashyyyk to modyfikacja do gry Star Wars: Battlefront II (chodzi o wersję z 2005 roku), której autorami są Harrisonfog i Javitolo98.

Opis:

Mod oferuje nową wersję mapy Kashyyyk, pozwalającej na toczenie bitew na powierzchni tytułowej planety, na otwartych zapełnionych lasem i zbiornikiem wodnym.

Twórcy podmienili wszystkie tekstury na nowe, o znacznie wyższej rozdzielczości, a dodatkowo poprawili wiele efektów wizualnych. Zwiększono także różnorodność roślinności oraz dodano nowe niebo. Rezultat jest wyśmienity i znacznie przebija to, co oferuje podstawowa wersja gry Star Wars: Battlefront II.

Instrukcje:

Jako, że mod zastępuje oryginalną mapę w grze, jego instalacja przebiega inaczej niż typowych fanowskich map do Star Wars: Battlefront II. Aby zainstalować moda należy wypakować archiwum i skopiować kas2.lvl do …”Gamedata/data/lvl_pc/tat” i wyrazić zgodę na podmianę pliku. Oczywiście, wpierw polecamy zrobienie kopii zapasowej pliku z oryginalną wersją mapy. Potem wystarczy załadować tak przerobiony poziom z menu gry.

Uwaga: mod opracowano z myślą o współpracy z Star Wars: Battlefront II 2017 HD Graphics Mod tego samego autora. Bez tej modyfikacji mapa może być zbyt ciemna.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz