Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Crusader Kings II: Mroczne Wieki - After The End Fan Fork v.0.3a - Mod do gry - Download

Plik After The End Fan Fork v.0.3a to modyfikacja do gry Crusader Kings II: Mroczne Wieki z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku221,4 MB

data aktualizacji13 października 2018

pobrań759

pobrań (7 dni)12

Pobierz plik za darmo
Crusader Kings II: Mroczne Wieki mod After The End Fan Fork  v.0.1

After The End Fan Fork to modyfikacja do Crusader Kings II, opracowana przez grupę pod przewodnictwem 9Kbits1. Projekt stanowi rozwinięcie wcześniejszego moda autorstwa Ofaloafa.

Opis:

Mod jest totalną konwersją, która przenosi akcję do roku 2666, do postapokaliptycznych Stanów Zjednoczonych, gdzie w wyniku katastrofy cywilizacja kompletnie się załamała. Gdy my zaczynamy zabawę społeczeństwo zaczęło już się odbudowywać, ale przez te stulecia mocno zmieniły się kultury i realia geopolityczne, a poziom technologiczny cofnął się do średniowiecza.

Modyfikacja podmienia praktycznie wszystkie elementy gry. Nowa jest mapa, frakcje, technologie i wydarzenia. W After The End Fan Fork Stany Zjednoczone zostały zredukowane do kilkudziesięciu wojujących ze somą królestw.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do katalogu „My Documents\Paradox Interactive\Crusader Kings II\mods” (Moje Dokumenty\Paradox Interactive\Crusader Kings II\mods), a następnie aktywuj go w menu gry.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz