Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Tin Soldiers: Aleksander Wielki - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Tin Soldiers: Aleksander Wielki z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku104,6 MB

data aktualizacji24 listopada 2004

pobrań2061

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Turowa gra strategiczna zbudowana na systemie, w którym oponenci symultanicznie wydają rozkazy swoim wojskom, a następnie, po naciśnięciu określonego przycisku kończącego turę wydawania poleceń, obserwują jak są one wykonywane i jak toczy się bitwa. W czasie trwania tury ruchy zawodnicy mają tylko ograniczony wpływ na swoje wojska (możliwość wprowadzania drobnych poprawek). Po jej zakończeniu, ponownie przychodzi czas na wydawanie rozkazów, itd.

Akcja gry koncentruje się wokół tytułowej postaci Aleksandra III Wielkiego zwanego Macedońskim, króla antycznej Macedonii od 336 roku p.n.e. Gra opowiada o najsłynniejszych podbojach słynnego wodza, między innymi wojnie z perskim władcą Dariuszem III Kodomanusem (od 334 roku p.n.e) czy próbie zajęcia Indii (327 rok p.n.e.). Gra w zamierzeniach ma wiernie oddawać realia historyczne, dodatkowe walory edukacyjne produktu ujawniają się w licznych informacjach na temat aktualnej sytuacji czy scenkach przerywnikowych. Gracz w trakcie rozgrywki spotyka lub osobiście dowodzi jedną z czterech stron konfliktu: Grecją, Persją, Egiptem lub Indiami. Każda z nacji ma do dyspozycji kilka typów jednostek. W przypadku Egipcjan są to na przykład łucznicy, a u Greków ciężka kawaleria czy hoplici. Kampania singleplayer składa się z serii etapów o wzrastającym poziomie trudności, przewidziano również multiplayer.

  • data aktualizacji: 24 listopada 2004
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 104,6 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl