Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Tin Soldiers: Aleksander Wielki - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Tin Soldiers: Aleksander Wielki . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku2,6 KB

data aktualizacji19 kwietnia 2007

pobrań2112

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do dowolnego katalogu. Teraz będziesz musiał uruchomić plik o nazwie TNT.REG. Spowoduje to dodanie odpowiednich wpisów do rejestru systemu.

Uwaga! Operacji tej nie można w żaden sposób cofnąć!

Dodanie wpisu do rejestru zaowocuje tym, iż po uruchomieniu gry będziesz miał dostęp do wszystkich ośmiu bitew trybu dla pojedynczego gracza.

  • data aktualizacji: 19 kwietnia 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 2,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl