Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fallout 2 - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Fallout 2 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku96,5 KB

pobrań22675

pobrań (7 dni)6

data aktualizacji6 lutego 2001

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Fallout 2 trainer  - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Wypakuj plik do folderu, w którym zainstalowana jest gra. Trainer musi działać z nią równolegle, dlatego gdy uruchomisz grę, naciśnij klawisze [Alt] + [Tab], aby wrócić do Windowsa, uruchom trainer, ustaw co potrzebujesz i wróć do gry.

Uwaga: Trainer działa wyłącznie z wybranymi wersjami gry.

  • data aktualizacji: 6 lutego 2001
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 96,5 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Fallout 2

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Fallout 2 trainer 96,5 KB 2001.02.06 22,7K 6
Fallout 2 - save trainer 1 KB 2001.01.16 9,8K 1